İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

istanbul-kemerburgaz-universitesi

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi İş Başvuru Formu

İstanbul Kemerburgaz İş Başvurusu yaparak İstanbul Kemerburgaz’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Kemerburgaz iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

2008 yılında Altınbaş Holding Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda vakıf üniversitesi olarak kuruluş çalışmaları başlatılmıştır. 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği doğrultusunda başvuru evrakları hazırlanmış, Kemerburgaz İlçesi’nde kampüs için arazi alımı yapılmış, proje hazırlanmış ve Üniversite ‘’İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’’ olarak adlandırılmıştır. 22 Mayıs 2008 tarihinde kuruluş kanunu TBMM’de kabul edilmiş ancak imar sorunu nedeniyle kampüs inşaatına başlanamamıştır. Kemerburgaz’daki arazi ile ilgili sorunların çözümü için çalışmalar devam ederken Üniversitenin kuruluşunda gecikmeye yol açmamak maksadıyla Altınbaş Holding’in ‘’Mahmutbey Dilmenler Caddesi, Bağcılar’’da bulunan yönetim binasının Üniversiteye devri konusunda Aralık 2010’da karar alınmış ve binanın Üniversite ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmesi çalışmaları başlatılmıştır.

İş Olanakları

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi sahip olduğu bilgi birikimi, kısa sürede artan öğrenci sayısı ve yeni açılan Fakülteleri ile ülkemizin önde gelen Üniversiteleri arasında yerini almıştır.

İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nün ana amacı İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nin hedefleri ile uyumlu, uygulanabilir ve değerlendirilebilir insan kaynakları stratejileri ve hedefleri oluşturmak ve bunları sürekli geliştirmektir. Bu nedenle insan kaynakları politikamız da Üniversitemizin misyonunu gerçekleştirmek için gerekli desteği sağlayacak şekilde oluşturulmuştur. Bu kapsamda ana politikalarımız şunlardır:

  • Doğru kişileri doğru görev tanımları ile buluşturabilecek fırsatlar sunmak,
  • Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, enerjik takım arkadaşlarını bünyesine kazandırmak,
  • Çalışanlarımızı eğitimler ile destekleyerek sürekli gelişimlerini, farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanmalarını sağlamak,
  • Dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmak, kurumsal hedefleri bireysel hedeflere indirgemeyi başarmak ve bunun devamlılığı için çalışmak
  • Kariyer planlamasını gerçekleştirmek,
  • Şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,
  • Çalışanlarımızın menfaatlerini gözetmek,
  • Çalışan memnuniyetini arttırarak motive bir organizasyon oluşturmak.

İdari:

Üniversitemizin idari kadrolarında değerlendirilmek üzere iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda belirtilen linklerden tarafımıza ulaşabilirler:

Başvurmak için tıklayın
Akademik:
Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi ve Okutman ilanları ise YÖK’ün ilgili web sayfasından takip edilebilmektedir. Akademik kadro ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*