İpekyol İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

İpekyol İş Başvurusu ve İşe Alımı

İpekyol 1986 yılındaki kuruluşuyla Türk hazır giyim sektörüne katılan Ipekyol, 1989 yılında Nişantaşı’nda Rumeli Caddesi üzerinde ilk mağazasını açmıştır. Bugün yurt içinde 242, yurt dışında 48 mağaza sayısıyla Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Kıbrıs, Kuzey Irak, Kuveyt, Katar, Lübnan, Suudi Arabistan, olmak üzere 10 ülkede ürünlerini satışa sunmaktadır.

Yıllardan beri, pek çok başarılı kadının giyim sektöründeki ilk tercihi olmayı başarmış ve günümüzün en prestijli hazır giyim markaları arasındaki yerini almıştır. Yerel ve global pazarlar için yenilikçi, özgün, çarpıcı tasarımlarla adını moda dünyasına altın harflerle yazdırmıştır. Başarılı tasarımcılar Zeynep Tosun, Hakan Yıldırım, Özgür Masur ve Yasemin Özilhan ile hazırlanan koleksiyonlar sayesinde her sezonda modaya öncülük etmiştir.

Her stil ve vücut tipi için farklı kesim ve kalıplarla hazırlanan Ipekyol Denim koleksiyonu, 2016 yılından beri kusursuz denim anlayışı ile mağazalarda ve ipekyol.com.tr’de satışa sunuluyor.

2006 yılında Edirne’de, tam 17 bin metrekare alan üzerine kurulan Ipekyol Tekstil Fabrikası, içlerinde Aga Khan Mimarlık Ödülü’nün de bulunduğu pek çok prestijli mimarlık ödülüne lâyık görülmüştür.

Tasarımların hayata geçirildiği Şişli Bomonti’deki 10.200 metrekare alana sahip, 12 katlı akıllı bina, 2000 yılından beri Ayaydın-Miroglio Grubu Merkez Ofisi olarak hizmet vermektedir. Grup bünyesi; Merkez Ofis, Edirne Fabrika ve mağazalar olmak üzere toplam 2.000’i aşkın çalışanına istihdam sağlamaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Capacity Twist – Mağaza Müdürüİstanbul(Avr.)
Bakırköy
Satış Danışmanı – Bayrampaşa Forum İstanbulİstanbul(Avr.),
Bayrampaşa
Capacity – Satış Danışmanıİstanbul(Avr.)
Bakırköy
Corner Satış Danışmanı – İstinye Boynerİstanbul(Avr.)
Hilltown Küçükyalı – Satış Danışmanıİstanbul(Asya)
Maltepe
Venezia – Satış Danışmanıİstanbul(Avr.)
Gaziosmanpaşa
Özdilek – Satış Danışmanıİstanbul(Asya)
Corner Satış Danışmanı – Metropolİstanbul(Avr.)
Sarıyer
Part Time Satış Danışmanı – İstanbul Avrupaİstanbul (Tümü)
Satış Danışmanıİzmir
İstinyepark
Emaar -Mağaza İkinci MüdürüAntalya
Serik
Bodrum – Satış DanışmanıMuğla
Bodrum
Satış Danışmanıİzmir
Alsancak
Nevçarşı – Dönemsel Satış DanışmanıAntalya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*