Halkbank İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Halkbank Çalışma Şartları ve Staj İmkanları

Türkiye’nin en büyük kuruluşlarından biri olan Halkbank, yeni işe alımlar yapmaya devam ediyor. Halkbank Gişe Yetkilisi alımından Halkbank Temizlik Personeli alımına kadar birçok açık iş ilanı bulunan kariyer bölümünde sizde yer almak istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz bilgilere göz atabilirsiniz.

Halkbank Hakkında

Halk refahını yükseltmek ve aktif yaşamı desteklemek amacıyla kurulan Halkbank, şu anda Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir. 1000’e yakın şubeye sahip dev banka, müşterilerinin kredi, kredi kartı, Taşıt kredisi, Ev kredisi, mevduat hesabı gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Halkbank Çalışma Saatleri

Halk Bankası hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında mesai sürdürtmektedir. 12.30-13.30 saatleri arasında 1 saatlik öğle arasına sahip Halkbank’ta hafta sonu mesaisi yoktur.

 Halkbank Çalışma Ortamı

Ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda çalışma koşulları sağlayan Halkbank, merkezi konuma sahip şubeleri sayesinde ise personellere avantaj sağlamaktadır.

Halkbank Kariyer Fırsatları

Deneyimli çalışan ve yeni mezunlar için iki ayrı kariyer programı sunan Halkbank, yetenek yönetimi, eğitim ve gelişim, performans yönetimi, çalışan bağlılığı ve motivasyon programları sunarak personel için kariyer olanakları sağlar. Halkbank’ın temel yaklaşımı içten yükselme olarak bilinir.

Halkbank Kariyer

Halkbank ta kariyer fırsatları için birçok olanak vardır. kariyer.halkbank.com.tr adresinden kariyer fırsatlarını takip edebildiğiniz bankada şu pozisyonlar mevcuttur:

  • Gişe Görevlisi
  • Satış Danışmanı
  • Müşteri Temsilcisi
  • Servis Yetkilisi Uzmanı
  • Banka Müfettişi
  • Banka Müfettiş Yardımcısı
  • Çaycı/Temizlik Personeli
  • Güvenlik Personeli

Halkbank Staj İmkânları

Halkbank staj yapmak isteyenler için Halk Akademi programını geliştirmiş ve öğrencileri bu programa yönlendirmiştir. Halk Akademi’de staj imkânlarını duyurmakta ve kariyer kapısı üzerinden de alımlar yapmaktadır.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

Staj başvuruları için kariyer kapısından başvuru kabul eden Halkbank, iş başvuruları içinde kariyer.halkbank.com.tr adresinden alım yapmaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon Başvuru Linki
Genel İş BaşvurusuTürkiye Geneli Başvur
Bilgi Teknolojileri Genel İş BaşvuruTürkiye Geneli Başvur
Halkbank İş Sürekliliği Uzmanı Personel Alım İlanı İstanbul Ataşehir Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*