Gedik Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

gedik-universitesi

Gedik Üniversitesi İş Başvuru Formu

Gedik İş Başvurusu yaparak Gedik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gedik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gedik Üniversitesi, 2011 yılında Gedik Eğitim Vakfı[1] tarafından İstanbul’da kurulmuş Gedik Meslek Yüksek Okulu’nu da içine alan Vakıf Üniversitesidir. Rektörü Prof. Dr. Berrak Kurtuluş’tur.

Ülke eğitimine ve gelişimine katkıda bulunulmak amacıyla 07.09.1994 tarihinde Gedik Eğitim Vakfı kurulmuştur.Ekonomik başarıların mutlak suretle toplumla bütünleşmesi ve toplumsal hedeflere yönelmesi gerektiğini, toplumsal kalkınmanın zorunlu bir ihtiyacı olarak gören Gedik Holding, kurduğu vakıf ile günümüze kadar yaptıklarının mutluluğunu ve yarınlarda yapacaklarının heyecanını yaşamaktadır.Vakıf amaçları doğrultusunda yürütülen faaliyetler ile yapılan çeşitli yardımlarla ilgili olarak çeşitli kurum ve kuruluşlardan alınan Teşekkür, Takdir Belgeleri’nin yanı sıra özellikle T.C. MEB’dan alınan Takdir Belgeleri ile 05.04.2007 tarihinde Cumhurbaşkanlığınca verilen Şükran Plaketi ve Belgesi GEV için gurur vesilesi olmuştur. 2011-2012 yıllarında eğitime başlayan Gedik Üniversitesi bünyesinde Mühendislik Fakültesi,Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Yabancı Diller Yüksekokulu,Spor Bilimleri Fakültesi ve Gedik Meslek Yüksek Okulunu bulunmaktadır.Öğrencilerinin büyük bir bölümü burslu okumaktadır.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*