Garanti Bankası Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Garanti Bankası Staj İmkânları

Üniversite öğrencileri için staj imkânı sunan Garanti Bankası staj duyurularını kendi kurumsal web sitesinde bulunan kariyer bölümünden duyurulur.

Genç Garanti’ li Staj Programı

Genç Garanti’ li Staj Programı, Garanti iş dünyasının havasını solumanın ve Genel Müdürlük birimlerimizi daha yakından tanımanın en etkili yolu! Bu program size, İstanbul’daki Genel Müdürlüğümüz’ de farklı projelerde yer alarak gerçek bir Garanti’ li olmayı öğrenebileceğiniz, staj sonunda projelerinizi birim yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir deneyim sunuyor. Genç Garanti’ li Staj Programı genel müdürlük birim ihtiyaçları doğrultusunda yıl boyunca    6-10 haftalık bir zaman diliminde gerçekleştirilir.

Genç Garanti’ li Staj Programını tamamlayan öğrenciler, istemeleri halinde, staj performansları ve birim ihtiyaçları gözetilerek, mezuniyetlerini takip eden Management Trainee mülakat sürecine dahil edilirler.

Genç Garanti’ li Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti’ li Kariyer ‘de özgeçmişinizi oluşturarak yıl boyunca açık olan ilanımıza online başvurmanız yeterli.

Garanti’ li Deneyim Staj Programı

Satış ve pazarlamaya daha yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız, Bölge Müdürlüklerimiz ’de farklı projelerde yer alarak gerçek bir Garanti’ li olmayı öğrenebileceğiniz, staj sonunda projelerinizi bölge yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir staj programı sizleri bekliyor. Kısacası, bu staj programı ile Bölge Müdürlüklerimiz ve şubelerimizi yakından tanıyarak daha detaylı bilgi edinme fırsatına sahip olabileceksiniz.

Garanti’ li Deneyim Staj Programı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Gaziantep’teki Bölge Müdürlüklerimiz ‘de 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 6-10 haftalık bir zaman dilimini kapsıyor.

Garanti’ li Deneyim Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti’ li Kariyer ‘de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız yeterli.

Temel Bankacılık Staj Programı

Temel Bankacılık Staj Programı ile; Garanti Bankası’nın Türkiye genelinde yaygın tüm şubelerinde 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında, 1 ay süreyle şube yaşamını daha yakından tanıma ve gözlemleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Temel Bankacılık Staj Programı’nda değerlendirilmek için, Garanti’ li Kariyer’ de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız yeterli.

Garanti Bankası Kariyer Fırsatları

Garanti Bankası’nın temel yaklaşımı içten yükselme olarak bilinir. Yani Garanti Bankası bünyesinde yer alan personeller performansa bağlı olarak, “Kariyer Haritaları” ve “Kariyer Fırsatları” programlarıyla banka içerisinde terfi edilirler. Dev bankada pozisyona göre maaş skalası da değişmektedir. Aşağıda “Garantide Kariyer” başlığı altında ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır…

Garanti Bankası Kariyer

Garanti’de kariyer fırsatları yakalamak için performans süreci boyunca objektif bir yaklaşım sergilenmektedir. Senenin başında belirlenen banka hedeflerinin personel tarafından tutturulması halinde çalışanlar yöneticiler tarafından kendi görevlerine uygun bir pozisyona atanırlar. Piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak yeterli ücret veren Garanti Bankası için şu pozisyonlar mevcuttur:

  • Gişe Görevlisi
  • Satış Danışmanı
  • Müşteri Temsilcisi
  • Servis Yetkilisi Uzmanı
  • Banka Müfettişi
  • Banka Müfettiş Yardımcısı
  • Çaycı/Temizlik Personeli
  • Güvenlik Personeli

Staj Başvurusu İçin Tıklayınız.

2 yorum

  1. mugla sıtkı koçman üniversitesinde okuyorum 1. sınıfım muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum zorunlu 40 iş gunu stajımı bankanızda yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim .

  2. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*