Euroil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

euroil

Euroil İş Başvuru Formu

Euroil İş Başvurusu yaparak Euroil’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Euroil iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Askar ve Canaslan  Şirketleri’ nden oluşan EUROIL , Türk Akaryakıt Sektörü’ nde dünya
standartlarında faaliyet göstermek üzere ;  Aslan Ailesi tarafından 1997 yılında Gaziantep’ de  kurulmuştur.

2001 yılında ham petrol nakliye ihalesinine katılan dört firmadan biri olarak , diğer firmalarla konsorsiyumda bulunan Euroil Grubu,  Türkiye Petrolleri’nin 1 milyon 370 bin ton ham petrol nakliye ihalesini kazanarak;   Irak, Musul,  Alkasak’ dan Batman Rafinerisi’ne 500 tanker/gün nakliyesini gerçekleştirmiştir.

2003 yılının  ilk çeğreğinde Irak’daki savaş nedeniyle , ham petrol nakliye ticaretinin durdurulmasının ardından,  ticaret alanında açılan yeni kapılara doğru yönelmiştir.

Euroil Grubu ;  Türkiye’ den Irak SOMO ‘ya motorin, benzin ve LPG  sevkiyatı yapan sekiz firmadan biri olarak 100 milyon dolarlık ihracat ve nakliye gerçekleştirmiştir.

İnsan Kaynakları

Euroil’in değerlerini, yaratıcı fikirler üreten kişiler oluşturuyor.

Euroil ekibinin de bu değerleri taşıması çok önemli.

Euroil kurumların başarısının çalışanların yetenek ve performansına bağlı olduğuna inanıyor ve eleman seçiminde dürüst ve yaratıcı kişilere önem veriyor. Bu nedenle de çalışanların doğru seçilmesi, gelişimlerinin sağlanması ve motivasyonlarının arttırılması İnsan Kaynakları politikamızın en öncelikli amacıdır.

Euroil doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uyguluyor. İş başvurularını internet kanalıyla kabul edip, yine aynı kanalla tek tek cevaplıyor. Açık pozisyon olduğu durumlarda, uygun adaylar merkez ofise görüşmeye çağırılıyor.

İlk görüşme İnsan Kaynakları tarafından yapılıyor. Görüşme olumlu sonuçlanırsa ilgili birimin yöneticisiyle
ikinci görüşme yapılıyor.

Aday uygun bulunursa İnsan Kaynakları tarafından yapılan iş teklifinde pozisyonla ilgili tüm bilgiler kendisine veriliyor.

Adayın teklifi kabulünden sonra işe giriş işlemlerine başlanıyor.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*