E-Bebek İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

E-Bebek Hakkında

Henüz yeni bebeği olmuş bir baba olan Halil Erdoğmuş’un bebek bakımıyla ilgili bilgi edinme ihtiyacına istinaden kurduğu bebek.com, 2001 yılından itibaren anne-babalara ve anne baba adaylarına hizmet vermeye devam ediyor. ebebek, bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen ve bebeğini büyüten bilinçli ailelere ihtiyaç duydukları her türlü bilgi, hizmet ve dostluğu sunmak için yola çıkmış ve sonrasında bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin hızlı, pratik ve uygun koşullarda teminini sağlamak için ebebek.com‘u geliştirmiştir. ebebek.com, bebek ürünleri alışverişi konusunda Türkiye’nin ilk online mağazası olma özelliğini taşımaktadır. ebebek, internet sitesinden elde edilen başarıyı takiben dünyada az rastlanan ‘click to brick’ iş modelini uygulayarak fiziki mağazacılığa geçiş yapmıştır.

ebebek, bebek sahibi olan ailelerin tek ihtiyacının bebeğin fiziksel gereksinimleri olmadığının bilinciyle bebeklerin ve ailelerin mutluluğu için her şeyi en ince detayına kadar düşünmeye gayret eden bir organizasyon olup felsefesi “bebekoloji”dir. Bebekoloji bebeği anlama ve anlatabilme bilimidir. ebebek bu yüzden çalışanlarını sadece satış yapan kişiler olarak görmemekte ve onları satış danışmanı ya da müşteri temsilcisi diye isimlendirmemektedir. Onları, uzmanlıklarını ve ilgilerini paylaşan birer bebekologlar olarak görmektedir.

Ebeveyn, gelişim sürecine eşlik eden, öğrenerek ilgilenen kişidir.

İnsan Kaynakları politikamız

ebebek olarak biliyoruz ki; başarıya ulaşmada en büyük rolü üstlenen temel kaynağımız çalışma arkadaşlarımızdır. Bu bilinçle İnsan Kaynakları politikamızı şöyle tanımlıyoruz; İnsan kaynakları politikamız bebeveyn memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen çalışanlarımızın kendilerini mutlu ve değerli hissettiği, kişisel gelişimlerin desteklendiği ve yönetime katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi sunmaktır.

Ebebek çalışanlarına daima üst düzey sorumluluklar vermekte ve bu sorumlulukları yönetebilen çalışanlarını daha yukarılara taşımaktadır. ebebek etik kurallarında da vurgulandığı üzere organizasyonumuzun en önemli felsefelerinden birisi içeriden insan yetiştirme prensibidir. Organizasyonumuz dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden insan yetiştirmeyi tercih eder. Yöneticilerimizin en önemli felsefelerinden birisi kendi yerini alacak takım arkadaşı yetiştirmektir.

Yöneticilerimiz, olayları ve işleri basite indirgedikçe verimliliğin ve performansın artacağına inanan kişilerdir. Organizasyonumuzun sürdürülebilir büyüme sağlaması için her çalışanımız kendi halefini yetiştirir ve bildiklerini ona öğretir.

ebebek’te çalışan herkesin imzalı görev tanımı vardır ve insan yöneten tüm ebebek yöneticilerinin görev tanımlarında yer alan şu görevler onların en büyük vazife ve sorumluluğudur:

Kendi halefini, kendi yerini alabilecek takım arkadaşlarını yetiştirmek

Ekibinin performansını yakından izlemek ve onların mutluluğunu sağlamak

Eğitim

Organizasyonumuz eğitim, öğretim ve takım ruhunun önemine inananlardan oluşur. Her ebebek çalışanının gelişim planında eğitim önemli bir yer tutmaktadır. Her pozisyon için belirlenmiş olan eğitim programının yanı sıra kişinin ihtiyaçlarına göre gereken eğitimler belirlenerek İnsan Kaynakları departmanı tarafından karşılanmaktadır. Ürün bilgisi ve teknik eğitimler periyodik olarak tekrar edilmektedir.

İşe alım

ebebek işe alım sürecinde kariyer siteleri ve insan kaynakları danışmanlık firmaları ile çalışılmaktadır. İşe alımlarda doğru işe doğru aday politikası ile hareket edilmekte, aday özgeçmişleri taranarak öncelikle mevcut pozisyona en uygun bulunan adaylar görüşmelere davet edilmektedir.

Mülakatlar sırasıyla İnsan Kaynakları yetkilisi ve ilgili pozisyonun yöneticisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Pozisyona bağlı olarak ikinci görüşme, ilgili departman direktörü veya İnsan Kaynakları Müdürü ile gerçekleştirilmektedir.

Değerlendirmeler sonrasında referans kontrolleri yapılmakta ve ardından en uygun adaya iş teklifi yapılarak işe alım süreci sonlandırılmaktadır. İş teklifi yapılmayan adaylara durumları ile ilgili bilgi verilmekte ve bu adayların özgeçmişleri daha sonra değerlendirilmek üzere aday veri tabanına alınmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Part Time Satış TemsilcisiAnkara
2Bebekolog/Satış Danışmanı – Perlavistaİstanbul(Avr.)
3Bebekolog / Satış Danışmanı – Beylikdüzüİstanbul(Avr.)Beylikdüzü
4Bebekolog/Part Satış Danışmanı- Mall Of İstanbulİstanbul (Avr.)
5Part Time Satış TemsilcisiAntalya
6Part Time Satış TemsilcisiAntalya / Alanya
7Bebekolog/Satış Danışmanı-Antalya Land Of LegendsAntalya
8Bebekolog/Satış Danışman-Antalya AlanyaAntalya
9Takım Lideri/Alanya CaddeAntalya
10Bebekolog/Part Time Satış Danışmanı – ÇorluTekirdağ(Çorlu)
11Envanter Sayım GörevlisiTekirdağ(Çorlu)

8 yorum

  1. engelliyin işkura kayıtlı yürümede konuşmamda bir engelim yok 8 yıl bir hastanade ilaç taşıma ve temizlik görevleri yaptım yok sizinle çalışmak isterim teşekkurler.

  2. 5.5 yıl bakkal çalıştırdım temizlikte ve fabrikada çalıştım.İşkura kayıtlıyım Hollandaca dilim var ve bilgisayar kursuna gidiyorum.
    Lise mezunuyum.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM mümkünse eğer…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*