Decathlon İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

 

Decathlon İş Başvuru FormuDecathlon Türkiye Hakkında Kısa Bilgi:Decathlon, Fransa’nın Lille kentinde 1976 yılında kuruldu.2006 yılında üretim faaliyetleri ile girdiğimiz Türkiye pazarında, 2009 yılında ilk merkez ofisimizi ve 2010 yılında ilk mağazamızı açtık. 2020 yılında ise 38 mağazamız ve decathlon.com.tr ile Türkiye’de büyümeye devam ediyoruz.

Global amacımız; insanlara ve gezegene faydalı olmak. Misyonumuz ise; sporun keyif ve faydalarını sürdürülebilir şekilde büyük çoğunluğa ulaşılabilir kılmak.

İnsan, işimizin temelinde yer alıyor. Yaptığımız işi seviyor, sevdiğimiz işi yapıyoruz. Burada; yenilikçi projeler yaratıyor, test ediyor, çalışıyor ve her zaman eğleniyoruz.

Decathlon ve Decathlonlular olarak; daha sürdürülebilir bir dünya hayal ediyor ve aksiyonlarımızı bu doğrultuda alıyoruz.

Tüm dünyada, temel değerlerimiz olan canlılık, sorumluluk, cömertlik ve özgünlükten beslenen güçlü ve eşsiz bir şirket kültürünü benimsiyoruz.

Her şeyden önce pozitif ve enerji dolu duruşumuzla, yaratıcılıktan ve gelişimden motive oluyoruz.

İnanıyoruz ki, spora ve işimize duyduğumuz tutku ile insanların hayatlarına dokunuyor, onlara eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Şu anda 20 ülkede 748 mağazayla spora ve sporculara hizmet vermekte..2010 yılında giriş yaptığı Türkiye’de ise 4 yıllık süreç içinde mağaza sayımızı 9’a çıkardık.Hızla büyümekte olan Decathlon Türkiye projesi için İş Geliştirme Departmanında YENİ MEZUN PROGRAMI ile bünyemize katılacak ve sporu herkes için ulaşılabilir kılmanın zevkine birlikte varacağımız gençlerle buluşmak istiyoruz.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Departman LideriAnkara Tepe NautilusBaşvur
Part Time Spor LideriMuğla Bodrum Midtown Başvur
Part Time Spor LideriKonya Başvur
Part Time Spor LideriKocaeli Symbol Başvur
Part Time Spor Lideri İstanbul Mall Of İstanbul Başvur
Part Time Spor Lideriİstanbul Vadistanbul Başvur
Part Time Spor LideriAnkara One Tower Başvur
Part Time Spor LideriAntalya Terracity Başvur
Part Time Spor Lideriİstanbul Marmara Forum Başvur
Part Time Spor Lideriİstanbul Demirören Başvur
Part Time Spor Lideriİstanbul Tepe Nautilus Başvur
Part Time Spor LideriAnkara Mamak Başvur
Full Time Spor LideriKayseri Başvur
Full Time Spor Lideriİstanbul Avrupa Başvur
Full Time Spor LideriOptimum İstanbul Başvur

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*