Burgan Bank İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Burgan Bank İletişim Merkezi Part-Time Müşteri Temsilcisi alacağını duyurdu. Gerekli bilgi ve formları, müracaat linklerini sizin için topladığımız yazımızda bulabilirsiniz.

Burgan Bank, 21 Aralık 2012 tarihinde Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan hisseleri satın alarak %99,26 payla ana hissedar olmuş, Banka’nın unvanı 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren Burgan Bank A.Ş. Olarak değişmiştir. Burgan Bank, Türkiye’de 16 ilde mühim endüstri ve tecim bölgelerine yayılmış 41 şubesiyle, müşterilerinin «çözüm ortağı» olarak hizmet sunmaktadır. Doğruluk ve güvenilirlik başta olmak üzere, bankacılık ahlaki ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerine devam ederken, istikrarı ve kaliteyi ön planda tutarak, müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.Burgan Bank Türkiye, dünyanın yükselen merkezi MENA bölgesini yakından tanıdığı olan ve dinamiklerini iyi bilen ana hissedarı ile birlikte satın alan hedeflerini bankacılık faaliyetlerinin merkezine koyarak, “size odaklı bankacılık anlayışı” ile hareket etmektedir. Kurumsal, ticari, perakende bankacılık segmentlerinde geniş bir satın alan kitlesi bulunan Banka, dijital dönüşüme verdiği ehemmiyet doğrultusunda yüzde yüz masrafsız dijital ürünleri ile geleceğin dijital bankası olarak konumlanmak için önemli adımlar atmaktadır. Aynı zamanda iştirakleri Burgan Leasing ve Burgan Yatırım ile de sinerjik bir ortaklık arasında hizmet vermektedir.

Genel Nitelikler
Üniversitelerin 4 senelik tahsil veren herhangi bir lisans bölümde talebe veya bölümden mezun,
Güler yüzlü ve pozitif bir kişiliğe haiz olan,
Bankacılıkta kariyer hedefliyorsan,
7/24 vardiya sisteminde çalışabilecek,
Telefonda iletişimi kuvvetli, ikna ve sorun çözme yeteneğine sahip,
İyi ölçüde bilgisayar kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekmektedir.
İş Tanımı
Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çağrıları karşılamak,
Chat, sosyal medya, e-mail ve öteki tüm kanallardan gelen müşteri isteklerini karşılamak ve sorunlarını çözüme ulaştırmak,
Müşterilerin işlemlerini hatasız olarak gerçekleştirmek.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Pendik Şube Ticari Portföy Yöneticisiİstanbul (Asya)Başvur
Aktif Pasif Yönetimi Yetkili Yardımcısıİstanbul (Asya) Başvur
Bilgi Güvenliği ve Risk Yönetimi Uzmanı/Yöneticisiİstanbul (Avr.) Başvur
İş Analistiİstanbul (Avr.) Başvur
Şoförİstanbul (Avr.) (Sarıyer) Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*