BTC İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

BTC Bilişim Hizmetleri personel alımı ve iş başvuru formu

Hızla büyüyen ve gelişen BTC Bilişim personel alımları yapmaya devam ediyor. Sizde personel alımları ve iş başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

BTC Bilişim Hizmetleri hakkında

1995 yılında Almanya’da kurulmuş olan ve 1 Ocak 2001’de üç firmanın bir araya gelmesiyle oluşan BTC Business Technology Consulting AG geçmiş ortak deneyimlerini birleştirerek güçlü ve büyük bir girişim yaratan BTC Bilişim Hizmetleri, Türkiye’de danışmanlık firması EraSoft ve 2001’de yeni değişikliklerle oluşturulan Ekzonumu bünyesine almış ve hızla gelişmiştir. 1997’de SAP’nin Türkiye’deki ilk yerel iş ortağı olan firmamız, başka önemli IT devleri arasında Microsoft ve HPE ile iş ortağıdır ve projelerde entegre hizmetler sağlayabilmektedir.

BTC, Türkiye’de 200’e yakın ve Avrupa çapında 1.800 dolayında çalışanıyla, uluslararası kaynakları da yönlendirmekte ve teknoloji uygulamaları konusunda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Merkez Oldenburg olmak üzere, Berlin, Bremen, Hamburg, Leipzig, Mainz, Münster, Neckarsulm, İstanbul, Ankara, Paris, Poznan, Şanghay, Timişoara, Tokyo ve Zürih şehirlerinde ofisleri bulunmaktadır.

BTC Bilişim Hizmetleri insan kaynakları

BTC’nin konusunda uzman, başarılı projeler gerçekleştiren ekiplerinde yer almak için başvurmak isteyen adayla çeşitli yollarla iş başvurusunu gerçekleştirebilmektedir.  İlk olarak çeşitli kariyer sitelerine üye olarak gerçekleştirebileceğiniz iş başvurusunda mutlaka ön yazı da eklemeniz gerekmektedir. Kariyer siteleri üzerinden başvurmak istememeniz durumunda BTC Bilişim Hizmetleri insan kaynakları departmanına ulaştırabileceğiniz hr@btc-ag.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Mail atarken mutlaka özgeçmişinizi (kapak yazısı ile birlikte) göndererek ve mail konusuna “genel başvuru” yazarak göndermeniz gerekmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1SAP HR Danışmanıİstanbul (Asya)
2Genel Başvuru (Engelli Personel)İstanbul (Asya)
3Kurumsal İletişim Sorumlusuİstanbul (Asya)
4Sistem Uzmanıİstanbul (Asya)
5SAP CRM/CX Danışmanıİstanbul (Asya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*