Boyner İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Boyner İş Başvuru Formu

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, Türkiye’de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding’in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. O zamanki adıyla Çarşı Mağazaları olarak Bakırköy’de ilk mağazasını açan Boyner Büyük Mağazacılık, Kasım 2012 itibariyle bugün Türkiye’nin 28 ilinde 39 çok katlı, 16 konsept mağaza, 8 Boyner Outlet Mağazası, 4 BSSD Mağazası, 12 Çarşı Mağazası ve 67 YKM Mağazası ile faaliyetini sürdürmektedir.

Global mağazacılık anlayışı ile 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de yeniliklerin takipçisi olan Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, 2004 yılında bir “Değişim ve Yenilenme Programı” başlattı. Günümüzde hızla gelişen tüketici beklentilerine yanıt verebilmek, bir hayat tarzı olarak alışveriş kavramının Türkiye’deki öncüsü olmak amacıyla başlatılan bu değişim programı çerçevesinde, Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, ürün çeşidinden dekorasyona, mağazaların isminden hizmet anlayışına kadar her konuda köklü değişiklikler gerçekleştirdi.

Türkiye’de gıda dışı perakende sektöründe ilklerin uygulayıcısı olan Boyner Mağazacılık A.Ş., daha sonra 2006 yılında başlattığı “küçülerek büyüme” stratejisine uygun olarak, tek kategorili, uzman ekiplerle hizmet verilen konsept mağaza uygulamasını ilk olarak, “güzelliğe dair herşeyi” bünyesinde barındıran Boyner Beauté konsepti ile müşterilerinin hizmetine sundu.

Çalışma İlkeleri

Boyner Grubu çalışanları olarak, şirket ve çalışma arkadaşlarımıza karşı etik 1 davranırız.

Boyner Grubu şirketlerinin tamamı, iş başvurusunda bulunan adaylara cinsiyet, yaş, etnik köken, dil, din, medeni hal, engellilik, politik görüş ya da aidiyet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği nedenleri ile ayrımcılık yapmamayı ilke edinmiştir.

Çalışanlarımızın tamamına iş ilişkisi süreci, ücretlendirme, eğitime katılım, terfi, emeklilik ve tüm istihdam koşullarında fırsat eşitliği sunulmaktadır.

Boyner Grubu şirketlerindeki görevlerimizi aksatmadıkları sürece, çalışanlarımızın dernek, vakıf, sendika, siyasi parti, kooperatif, spor kulübü ve meslek odalarına üyelik, sivil toplum kuruluşları ve Boyner Grubu Gönüllüleri gibi toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunması her zaman desteklenmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Boyner 212 Outlet / Satış Danışmanıİstanbul(Avr.)
Müşteri İlişkileri Asistanı Boyner Cevahirİstanbul(Avr.)
Boyner Cevahir Arapça Bilen Satış Danışmanıİstanbul(Avr.)
Videographerİstanbul (Tümü)
Boyner Kasiyer (İstanbul Anadolu)İstanbul(Asya)
Boyner Barista Şefiİstanbul (Tümü)
Merchandising Operasyon Yetkilisiİstanbul (Tümü)
E-Ticaret Kategori Yöneticisiİstanbul (Tümü)
Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyerİstanbul(Avr.)
E-Ticaret Alternatif Kanallar Satış Müdürüİstanbul (Tümü)
E-Ticaret Kampanya Yöneticisiİstanbul (Tümü)
Boyner Arapça Dil Bilen Satış Danışmanıİstanbul (Tümü)
Boyner Arapça/Farsça Bilen Satış Danışmanıİstanbul (Tümü) +11 il daha
Boyner Satış Danışmanı (İstanbul Anadolu)İstanbul(Asya)
Saha Koordinasyon Yöneticisiİstanbul(Avr.)
Deposite Outlet Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyerİstanbul(Avr.)
Bodrum Midtown Satış DanışmanıMuğla
Konya Kulesite Satış DanışmanıKonya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*