Assan Gıda San. Ve Tic. A.Ş. Kraft Heinz İş başvuru formu ve İş İlanları 2024

Assan Foods işe alım süreci ve iş ilanları

Assan Foods iş ilanlarını yayınlamaya ve personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde işe alım süreçleri hakkında bilgi almak ve dev firmanın yan haklarına göz atmak isterseniz aşağıda sizin için hazırladığımız makalemize göz atabilirsiniz.

Assan Foods hakkında

Assan Foods Kibar Holding tarafından 1998 yılında kurulmuş ve salça üretiminde kullanılan sanayi domestesinin en yoğun olduğu bölge olan  Karacabey Ovası’nın yanında, Susurluk’ta konumlanmıştır. Domates işleyen ve domates salçası üreten firma 200 yılında ürün çeşitliliğini arttırmış ketçap, mayonez ve sos çeşitlerini tüketicileri ile buluşturmuştur. Şuan 300^ün üzerinde ürün üreten dev firma ürkiye’de tek bir yerde en yüksek domates işleme kapasitesine sahip fabrikalardan biridir.

Assan Foods ‘ da kariyer yönetimi

Assan Food ailesine katılmak isteyen personel adaylarının birçok temel sebebi bulunmaktadır. Bunları Assan Foods aşağıda belirtilen maddeler ile açıklamaktadır:

  • Assan Foods, sağlam bir kurumsal temele sahiptir.
  • Assan Foods, en çağdaş yönetim tekniklerini etkinlikle kullanan profesyonel bir yönetim ekibine sahiptir.
  • Assan Foods, müşteri odaklı bir iş anlayışına ve mükemmeli hedefleyen operasyonel süreçlere sahiptir.

Assan Foods insan kaynakları politikası olarak “insan” kelimesini benimsemekte ve çalışanlarının mutluluğu ile kuruluş hedeflerinin ortak noktalarda buluşturulmasını sağlamaktadır.

İşe Alım Süreçleri

İşe alım politikası olarak adaylarda fırsat eşitliğini önemseyen Assan Foods, , adayların en doğru şekilde istihdam edilmesine olanak verecek araç ve teknikleri kullanmaktadır. Firma her kademe için tanımlanmış yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanmaktadır.  Değerlendirme sürecinde mülakatlara ek olarak pozisyonların seviyeleri ve ihtiyaçlarına göre kişilik analizi, İngilizce ve genel yetenek testleri, vaka uygulamaları ve değerlendirme merkezi uygulaması yer alır. Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylarımıza referans kontrolünün ardından iş teklifi yapılmaktadır.

Assan Foods yan haklar nelerdir?

Assan Foods`da ücrete ek olarak, ilgili dönemdeki şirket performansına bağlı olarak şu yan haklar sunulmaktadır.  ;

•          Özel Sağlık Sigortası (Çalışan katkılı)

•          Bayram harçlığı

•          Yıllık izin yardımı

•          Doğum yardımı

•          Evlilik yardımı

•          Ölüm yardımı

•          Öğrenim yardımı

•          Ferdi Kaza Sigortası

Assan Foods iş başvurusu nasıl yapılır?

Assan Foods iş başvurusunu dilerseniz kendi web sitesi  https://www.assanfoods.com/tr-tr/insan-kaynaklari/insan-kaynaklari-politikasi adresinden yapabilir yada çeşitli kariyer sitelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Üretim OperatörüBalıkesir
Bandırma
Susurluk
Bursa
Karacabey
Mustafakemalpaşa
Elektrik Bakım TeknisyeniBalıkesir
Susurluk
Kazan OperatörüBalıkesir
Susurluk

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*