Aselsan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Aselsan İş Fırsatları: Başvuru, Alım Süreci ve İş Koşulları Merhaba değerli okuyucular, bugün sizlere Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi firmalarından biri olan Aselsan’ın iş fırsatları hakkında bilgi vereceğim. Aselsan, yıllardır sektöründe lider konumda olan ve sürekli olarak büyüyen bir şirkettir. Bu yazıda, Aselsan’ın iş başvuru formu, personel alımı ve çalışma şartları, sosyal haklar ve olanakları hakkında detaylı bilgileri bulabileceksiniz. Eğer Aselsan’da kariyer yapmayı düşünüyorsanız, doğru yazıdasınız. Haydi, gelin Aselsan’ın iş fırsatlarına birlikte göz atalım.

Aselsan İş Başvuru Formu

Aselsan İş Başvuru Formu, Aselsan’ın iş başvurularını değerlendirmek için kullandığı bir online formdur. Bu form, Aselsan’ın işe alım sürecinde başvuru sahiplerinden bilgilerini toplar ve değerlendirmede kullanılır. İş başvurusu yapmak isteyen adayların Aselsan’ın resmi web sitesine girerek bu formu doldurmaları gerekmektedir.

Aselsan İş Başvuru Formu, kişisel bilgiler, eğitim ve tecrübe bilgileri, referanslar ve iş tercihleri gibi çeşitli bölümlerden oluşur. Bu formun doldurulmasıyla birlikte adayların özgeçmişleri doğrudan Aselsan’ın insan kaynakları departmanına ulaşır ve değerlendirmeye alınır. İş başvurularının değerlendirme süreci genellikle başvuru sahiplerinin niteliklerine ve uygunluklarına göre yapılır.

Aselsan İş Başvuru Formu dolduran adaylar, başvurularının durumu hakkında bilgilendirme alabilirler. Başvurularına ilişkin güncellemeler için adaylar, Aselsan’ın insan kaynakları departmanıyla iletişime geçebilir veya başvuru formunda belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirler. Başvurusu kabul edilen adaylar, ileri aşamada yeteneklerini ve yetkinliklerini gösteren testlere veya mülakatlara davet edilebilirler.Aselsan İş Başvuru Formu’nun doldurulması için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:Aselsan’ın resmi web sitesine girerek “Kariyer” veya “İş Başvuruları” alanına tıklamak.Açılan sayfada “İş Başvuru Formu” veya “Başvuru Yap” gibi bir seçenek bulmak ve tıklamak.Form üzerindeki bölümleri dikkatlice doldurmak ve istenilen bilgileri eksiksiz olarak vermek.Tüm bilgileri doğru ve güncel olarak girdiğinizden emin olmak.Formu doldurduktan sonra “Gönder” veya “Başvuru Tamamla” gibi bir butona tıklamak.

Başvuru İçeriğiGerekli Bilgiler
Kişisel BilgilerAd, soyad, iletişim bilgileri, doğum tarihi gibi
Eğitim BilgileriOkul adı, bölüm, mezuniyet durumu gibi
Tecrübe BilgileriÇalışılan şirket veya kurumlar, pozisyon, çalışma süresi gibi
ReferanslarReferans olan kişilerin adı, iletişim bilgileri gibi
İş TercihleriÇalışmak istenilen pozisyonlar, çalışma şehri tercihi gibi

Aselsan Personel Alımı Ve Çalışma Şartları

Aselsan, Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi şirketlerinden biridir ve sürekli olarak personel alımları yapmaktadır. Aselsan’ın personel alımı süreci oldukça titiz bir şekilde yürütülmektedir ve başvuru yapmak isteyen adayların belirli kriterleri karşılaması gerekmektedir.

Aselsan personel alımında öncelikli olarak adayların niteliklerine, deneyimlerine ve eğitim düzeylerine dikkat edilmektedir. İlgili bölümlerden mezun olan adaylar, ilan edilen pozisyonlara başvuru yapabilir ve iş başvuru formunu doldurarak başvurularını tamamlayabilirler. Başvurulardan önce adayların referans kontrolü yapılmakta ve uygun olan adaylar mülakat sürecine davet edilmektedir.

Aselsan’da çalışma şartları da diğer şirketlerden oldukça farklıdır. Şirket, çalışanlarına birçok sosyal hak ve olanak sunmaktadır. Bunlar arasında yemek, ulaşım, sağlık sigortası, kreş gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca çalışanlara eğitim imkanları da sunularak kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlanmaktadır.İş başvuru formunu doldurarak Aselsan’a başvuruda bulunabilirsiniz.Referans kontrolünden geçerek mülakatlara davet edilme şansını yakalayabilirsiniz.Aselsan’da çalışma şartları oldukça avantajlıdır ve birçok sosyal hak sunulmaktadır.

Sosyal HaklarOlanaklar
YemekŞirket yemekhanesinde çalışanlara ücretsiz yemek imkanı sunulmaktadır.
UlaşımAselsan, çalışanlarına aylık ulaşım kartı sağlamaktadır.
Sağlık SigortasıTüm çalışanlar, şirket tarafından sağlanan özel sağlık sigortası ile güvence altındadır.
KreşÇalışanlar için şirket bünyesinde kreş hizmeti sunulmaktadır.

Aselsan Sosyal Haklar Ve Olanakları

Aselsan Sosyal Haklar ve Olanakları

Aselsan, ulusal savunma sanayiinde önemli bir rol oynayan bir şirkettir. Şirketin başarısının anahtarlarından biri, çalışanlarına sağladığı sosyal haklar ve olanaklardır. Aselsan, çalışanlarının iş ve özel yaşamlarını dengede tutmaları için bir dizi avantaj sunmaktadır.

Hakkaniyetli Maaş ve Yan Haklar

Aselsan, çalışanlarının hak ettikleri maaşları alabilmeleri için adil bir ücret politikası benimsemektedir. Ayrıca, çalışanlara sağlık sigortası, yemek, ulaşım ve diğer yan haklar da sunulmaktadır. Bu sayede, çalışanlar maddi anlamda desteklenirken, aynı zamanda kendilerini güvende hissedebilmektedirler.

Gelişim Olanakları ve Kariyer Destekleri

Aselsan, çalışanlarının kariyerlerini geliştirebilmeleri için çeşitli olanaklar sunmaktadır. Şirket içi eğitim programları, seminerler ve sertifika programları gibi fırsatlarla çalışanlarının mesleki becerilerini artırmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca, iç ve dış kaynaklı kariyer danışmanlığı ile çalışanlarının kariyer hedeflerine ulaşmalarına destek olunmaktadır.

Sosyal HaklarOlanaklar
Eğitim ve öğrenim desteğiEsnek çalışma saatleri
Tatil ve bayram ikramiyeleriSosyal etkinlikler ve spor olanakları
Doğum izni ve kreş olanaklarıTatil ve seyahat imkanları

Yukarıda belirtilenler sadece Aselsan’ın sağladığı sosyal haklar ve olanakların birkaç örneğidir. Şirket, çalışanlarının refahını ve mutluluğunu ön planda tutarak, iş yaşamıyla özel yaşamlarını dengelemelerine yardımcı olmaktadır. Böylece, çalışanlar daha motive olur ve şirketin başarısına katkıda bulunurlar.

Aselsan insan kaynakları için tıklayınız.

Diğer ilanlar için tıklayınız.

77 yorum

 1. EVRİM ALKAN KARA

  Telefon : 05534782683 – 05079565396
  Adres : Erciyes Cad. Yenibatı Mah. Yenibatı Sit.6/3.Batıkent-Yenimahalle / ANKARA
  e-mail : ewrimalkan@hotmail.com

  Kişisel Bilgiler :

  Medeni Durum : Evli
  Uyruk : T.C.
  Doğum Tarihi : 08.09.1983
  Doğum Yeri : Ankara

  Eğitim Bilgileri :

  Üniversite : Lefke Avrupa Üniversitesi / İletişim Fakültesi / Görsel İletişim Tasarımı Bölümü / KKTC ( 2002-2007 )
  Bitirme Derecesi : 3.83
  Lise : Ankara Mobil Lisesi ( 1997-2000 )

  Yabancı Dil Bilgileri : İngilizce orta seviyede.

  İş Deneyimleri :

  • Aselsan A.Ş. Staj Ankara Eğitim Bölümü 01.06 – 01.09.2005
  • Aselsan A.Ş. Staj Ankara Tanıtım Bölümü 01.06 – 01.09.2006
  • Bilkay Şirketler Grubu Bilgisayar Operatörü 01.03 – 01.10-2008
  • Tempo İletişim Satış Temsilcisi 01.10.2008 – 01.07.2009
  • Akbank T.A.Ş Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi
  Büyük Kırmızı Ev Danışmanı – Konut ve İhtiyaç Kredileri Bölümü
  Yenimahalle Şubesi – Operasyon Bölümü 07.07.2009 – 31.01.2014
  • Yapı ve Kredi T.A.Ş Kişisel Bankacılık Portföy Yönetmeni 03.02.2014 – 15.04.2014

  Aldığım Eğitimler:

  • Disiplin Yönetmenliği Eğitimi (01-31 Ağustos 2009)
  • Profesyonel Görünüm Eğitimi (01-31 Ağustos 2009)
  • Bilgi Güvenliği Farkındalığı Eğitimi (01-30 Eylül 2009)
  • Oryantasyon Eğitimi (01-30 Kasım 2009)
  • Etik İlkeler Eğitimi (01-30 Kasım 2009)
  • Telefonda Temel İletişim Becerileri Eğitimi (07-08 Kasım 2009)
  • Suç Geliri ile Mücadele Eğitimi – GM (01-31 Mart 2010)
  • BPR ADK Eğitimi (01-31 Mart 2010)
  • Kalite Çemberleri Eğitimi (01-30 Eylül 2010)
  • Çağrı Merkezi Temel İletişim Teknikleri Eğitimi (30-31 Ekim 2010)
  • Çağrı Merkezi Telefonda Satış Eğitimi (06-07 Kasım 2010)
  • Etkili Dinleme ve Zor Çağrılarla Başa Çıkma Eğitimi (01 Aralık 2010)
  • Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi (16-21 Nisan 2012)
  • Bumerang Eğitimi (24-25 Ağustos 2013)

  Aktiviteler: Sinemaya ve tiyatroya gitmek, Yüzmek, Yürüyüş yapmak, Kitap okumak.

  Referanslar :

  Murat Sözen Bilkay Grup / İnsan Kaynakları Yönetmeni ( 212 2886616 )
  Şerif Bülbül Tempo İletişim / Takım Lideri ( 541 7736123 – 541 3928085)
  Sevde Baş Akbank T.A.Ş / Takım Lideri ( 537 4889898 )
  Gülten İnanç Yapı Kredi Bankası / Balgat Şubesi Kobi Portföy Yönetmeni ( 505 5073854 )
  Neşe Aydın Yapı Kredi Bankası / Meşrutiyet Şube Müdürü ( 533 2045477 )
  Benan Kacar Yapı Kredi Bankası / Balgat Şube Müdürü ( 533 2045477 )

 2. Sağlık kurumları işletmeciliği önlisans mezunuyum.Yönetici sekreterliği,bilgisayar işletmenliği(operatör),ingilizce,bilgisa- yarlı mimari proje çizimi(mimari teknik ressam) sertifikalarına sahibim. Uygun bir pozisyonda iş arıyorum.

 3. Merhaba ben Hakan 2 yıllık elektronik bölümü okudum ehliyetim var stajım Ulusoy elektrik de geçti ve sizinle çalışmak istiyorum ilgilenmeniz dileği ile inşallah no =05077144163

 4. Merhabalar Çok ıyı Sekilde Bilgisayar Kullanabilirim. Word-Excel-Power Point- Tüm Çizim ve 10parmak klavye kullanımı mevcuttur. Bilgisayarda hertülü işi yapabilmekteyim. 18,5 yıldır bilgisayar kullanmaktayım. Askerliği yapalı 13 yıl oldu.34 Yaşındayım. B Sürücü Ehliyetim var.Matbaa sektöründe 18 sene calıstım. Değerlendirecekler Mail Adresinden ulasabilirler. + Ana Muhasebe bilmekteyim 14yıl muhasebe programı ile ilgilendim. HEr türlü Muhasebe programını kullanabilmekteyim.

 5. merhaba ben iskender ankara eryamandan ilahiyat önlisan mezunuyum 7 senedir güvenlik görevlisiyim ve halen özel bir bankada çalışıyorum bu işe çok ihiyacım var yardımlarınızı bekliyorum…numaram 0541 631 49 51

 6. merhaba BEN SERKAN 34 YAŞINDAYIM ANKARA SİNCANDA İKAMET ETMEKTEYİM ASELSAN TELSİZLERİ KURULUMU BAKIMI TAMİRİ ÜZERE ÜST DÜZEYDE BİLGİ SAHİBİYİM BUNUN YANI SIRA KAREL MULTİTEK TELEFON SANTRALERİ KURULUMU TAMİRİ BAKIMI YAPABİLMEKTEYİM İNTERNET YANİ MODEM KURULUMUNDA EN UFAK SIKINTIM OLMAMAKTA UYDU GÜVENLİK KAMERASI DİYAFON SİSTEMLERİ BU YAZDIKLARIMIN TÜMÜNÜ ÜZERİNEDE ŞU AN ÇALIŞMAKTAYIM
  KAREL YETKİLİ BAYİSİ İKEN SEMİNERLERE VE EYİTİMLERİNE KATILMIŞ ANKARA GÖLBAŞINDA İSE TÜRKSAT AŞ DE TOOWAY UYDUDAN İNTERNET KURULUMU HAKKINDA EĞİTİM ALMIŞ VE BUNLARIDA BAŞARILI BİR ŞEKİLDE UYGULAMIŞ BULUNMAKTAYIM
  ÇEKİRDEKTEN YETİŞMİŞ OLUP SÜREKLİ SAHADA ELEMANI OLARAK ÇALIŞIYORUM EHLİYETİM VAR HER TÜRLÜ ARACI KULANABİLMEKTEYİM 0507 706 64 03

 7. merhaba ben ramazan 24 yasındayım ankara etimesgut ta ikamet etmekteyim elektrik elektronik teknisyeniyim askerligimi muhabere ci olarak tamamladım sizinle calışmak isterim numaram 0507 599 33 54

 8. 1987 KIRIKKALE KESKİN DOĞUMLUYUM ANKARADA İKAMET ETMEKTEYİM SRC VAR AKTİF ŞÖFÖRÜM KPSS 63 UYGUN 7 YIL DIGITUKDE ÇALIŞTIM ELEKTRONİK BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ BİR BÖLÜMDE AKTİF ÇALIŞMAK İSTERİM ASKERLİĞİMİ DE MUBERECİ OLARAK YAPTIM SAYGILAR 05425096914

 9. Elektronik Haberleşme mezunuyum 7 yıl iş deneyimim var. Aselsan da çalışmak ve kendimi iyice yetiştirmek istiyorum. bilgilerinize arz eder çalışmalarınızda başarılar dilerim Saygılarımla.

 10. 24.04.1989 Ankara dogumluyum ve Ankara Kecioren de ikamet etmekteyim.Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi lisans mezunuyum.insan kaynaklari ile ilgili poziyonlarda görüşmeyi cok isterim.saygilar.

 11. YENİMAHALLE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM TORNA TESVİYE BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM STAJIMI ASELSAN MEKANİK TASARIM BÖLÜMÜNDE YAPTIM MACUNKÖYDE ASELSAN DA CALIŞMAYI ÇOK SEVDİM AMA BİR TÜRLÜ MSJ CEVAP GELMEDİ İNŞALLAH BU SEFER GELİR BENDE ÇOK SEVİNİRİM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM 05070528829

 12. merhaba ben 30yasındayım 8senedır cnc torna ve dik işlem operatöruyum elimde milliegitimden aldıgım belgem var makine teknolojısı alanı tornacılık
  kazanda yaşıyorum

 13. mrb muhasebe finansman (bilgisayarlı muhasebe) mezunuyum. sizinle birlikte çalışmak istiyorum umarım geri dönüş yaparsınız. ankara gölbaşında oturmaktayım

 14. mrb. ben ankara ğölbaşında oturmaktayım m.y.o elektronik haberleşme ve otomasyon sistemleri bölümü mezunuyum 3 yıl meram elektrik dagıtım a.ş de çalıştım sizinle çalışmak istiyorum umarım dönersiniz 05077328862

 15. Lise mezunuyum E Sınıfı ehliyet ve Silâhlı özel güvenlik sertifikasına sahibim matbaacılık ve çevre peyzaj çiçek üretiminde calistim İlginizi bekliyorum saygılarımla..

 16. ben mert elektrik elektronik mezunuyum yaşım 20 askerliğim 3 yıl daha tecilli şuan karel elektronikte göz testi teknisyeni olarak çalışıyorum elektronik mekanik montaj(EMM) işide yapıorum lehim yapmasını iyi biliyorum aselsan da daha ileriye yönelik kariyer yapmak istiyorum…05416883805

 17. MERHABALAR,
  BEN EBRU KALA 22 YAŞINDAYIM 3YIL SAVUNMA SEKTÖRÜNDE 2 YIL İSE GEÇİCİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLDUĞUM KART BÖLÜMLERİNDE TECRÜBEM VAR.
  SAVUNMA SANAYİ SEKTÖRÜNDE UÇAK YAPIMI FİRMASINDA 3YIL ÇALIŞTIM.ASELSANDAN ALMIŞ OLDUĞUM IPC610,IPC620,ESD,LEHİMCİLİK STANDARTLARI EĞİTİMLERİM VE SERTİFİKALARIM MEVCUTTUR.AYRICA ERP CANİAS PROGRAMI ISIS ARESBASKI DEVRE ÇİZİMİ,EXCELL İLERİ DERECEDE.
  ÜRETİM İÇERİSİNDE KULLANILAN TOOL,EL ALETLERİNİN VE MK TEST CİHAZLARININ KALİBRASYONLRINI YAPABİLMEKTEYİM.SATIN ALINMIŞ OLAN MALZEMELERİN ERP SİSTEMİNDE VE FİZİKSEL KONTROLLERİNİ DE YAPABİLME BİLGİSİNE SAHİBİM.DAHA ÖNCE KART MONTAJI BAKIM ONARIMI VE KALİTE KONTROL BÖLÜMLERİNDE DE YER ALARAK ÇALIŞTIM VE TECRÜBE EDİNDİM.
  ASELSAN DA ÇALIŞMAK BENİM İÇİN BİR AYRICALIKTIR.ASELSANDA ÇALIŞMAK OLAN TANIDIKLARIM VAR VE EĞİTİM İÇİN DE ASELSANDA BULUNDUĞUM İÇİN ASELSANIN ÇALIŞANLARINA VERMİŞ OLDUĞU SADECE TECRÜBE İLE KISITLI OLMADIĞINI İNSAN HAYATINA,ÇALIŞMA KOŞULLARINA,VE DAHA FAZLA ÖĞRETİCİ YOL GÖSTERİCİ KURUMSAL BİR ŞİRKET OLDUĞUNA YAKINDAN ŞAHİT OLDUM VE BU YÜZDEN ASELSANIN BÜNYAİNDE GÖREV ALARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM BUNA ÇOK İHTİYACIM VAR.TELEFON NUMARAM:05422360670

 18. merhaba 38 yaşındayım iş makinası operatörüyüm forklift ve kepçe kulanyorum iş makınası sertifikalarım mevcuttur 15 senedir operatörlük yapıyorum üst düzeyde ayrıca E sınıfı ehliyetim bulunmaktadır ankara gölbaşında ikamet etmekteyim iş ihtiyacım var bilgilerimin tarıfınızca incelenip iş imkanı sağlamanızı arz ederim TEL 0535 344 62 89

 19. 32 yasındayım gaza altı kaynakçıyım sizınle calısmak ıstıyorum kırsehırlıym

  yozgattan ıkamet etmekteyım iş arıyorum hayırlısı 05424504580 sizden cevap beklıyorum

 20. alphacam biliyorum.3 ve 5 eksen cnc kullanıyorum.alphacam eğitimimi b.s.a bilgisayar ve yazılımdan aldım.ayrıca auto cad 3ds max solidworks genio gibi programları ek olarak kullanıyorum.ayrıca scm tech z2 3 eksen;morbidelli3 eksen;scm tech z 5eksen makinaları kullanmaktayım.hedefim 8 eksen makina kullanmak.

 21. Elektrik Elektronik Panomontörlügü meslek lisesi mezunuyum 29.06.1992 dogumluyum askerliğimi yaptım AKYURLUYUM 3 sene TETA MÜHENDİSLİKTE CALISTIM Elektronik kart ve pano imalatı yaparım ve proje okuyabılıyorum ASELSAN DA CALISMAK ISTIYORUM TEL NUMARAM:05437262731 İŞ İMKANI SAGLAMANIZI ARZ EDERIM
  referanslar:
  MAHMUT GÜRBÜZ 10 SENEDİR ASELSAN DA SERVİSCİDİR

 22. elktrık-elektronık meslek bölüm mezunuyum elektrık pano otomasayon panolar net pano 2 sene görev yaptım afm pano ,yıldırm elektronık çalıştım 05386094473

 23. MERHABALAR KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ VE OTOMASYON KONTROL SİSTEMLERİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM 4 ÜZERİNDEN 3.06 DİPLOMA PUANIM VAR VE K.T.Ü TARAFINDAN ONUR ÖĞRENCİSİ SEÇİLDİM OKULDA DERECE YAPARAK BURS KAZANDIM SINIFIMI 2.LİK DERECESİYLE BİTİRDİM YAŞ 22 B SİNİFİ EHLİYETİM MECVUT “ASELSAN” FİRMASİNDA DEVLETİM MİLLETİM ADİNA KENDİMİ GELİŞTİRİP T.C. FAYDALİ BİR BİREY OLMAK İSTİYORUM TEŞEKKÜR EDERİM
  TEL:0553-566-69-60
  Ankara/Pursaklar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*