Asaş Alüminyum İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Asaş Alüminyum İş Başvuru Formu

Alüminyum Profil İmalatı konusunda, müşterilerimizin karlılıklarını arttırmak ve onlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla sürekli yenilikleri takip ederek, modern tesisimizde hizmet vermekteyiz. Amacımız fonksiyonelliğin tasarım ile buluştuğu daha estetik, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunarak farklılık yaratmaktır. Alüminyum profil imalatı kapsamındaki faaliyetlerimiz; Alüminyum profil kalıplarının imalatı, Değişik alaşımlarda standart ve farklı sektöre yönelik özel profillerin imalatı, Alüminyum profillerin satinaj, polisaj, bant zımpara veya kumlama ön işlemlerinden geçirilip sonrasında mat veya parlak ve değişik renklerde eloksal anması, Alüminyum profillerin istenilen RAL renklerinde mat-yarı parlak veya parlak olarak statik toz boyama yöntemi ile kaplanması, gelen projelere uygun olarak profillerin mekanik işlemlerinin (kesim, büküm, CNC işleme, kaynak vs.) yapılması ve varsa bu profillere ait metal veya plastik aksesuarların da montajının yapılarak profilin yarı mamul veya mamul haline getirilmesi şeklinde sıralanabilir.

Asaş Alüminyum Çalışma Şartları

Firma Sakarya da bulunmaktadır ve 08.00/18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Fakat bu saatler pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Asaş Alüminyum İş İlanları

Asaş Alüminyum sürekli olarak iş istihdamı sağlamakta ve Türkiye ekonomisine büyük katkılar vermektedir. Farklı pozisyonlarda sürekli olarak açık iş ilanı yayınlayan firma çalışılabilecek bazı pozisyonlar şunlardır:

  • Üretim Mühendisi
  • Teknik Ressam
  • Stratejik Pazarlama Müdürü

Asaş Alüminyum Personel Alımı Şartları

Dev firma pozisyonlara göre işe alım şartlarını değiştirebilse de genel başvurularda sabit kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler şunlardır:

  • Pozisyona göre deneyimli-mezun-öğrenci seçeneklerinden biri seçilebiliyor.
  • Firma bunun dışında başarı tutkusuna sahip, saygılı çalışanlar arıyor.
  • Özellikle perakende alanında başvuru yapacaklar için düzgün diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak aranıyor.
  • Ekip çalışmasına uygun personeller arıyor.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Finans Uzmanıİstanbul(Asya)
Beykoz
Yatırım ve Teknik Satın Alma UzmanıSakarya
Akyazı
İhracat Satış Temsilcisiİstanbul(Asya)
Beykoz
Pazarlama İletişimi Uzmanıİstanbul(Asya)
Beykoz
Üretim MühendisiSakarya
Akyazı
Satış Uzmanıİstanbul(Asya)
Beykoz
Teknoloji Sistemleri YöneticisiSakarya
Akyazı
Teknik Emniyet UzmanıSakarya
Akyazı

8 yorum

  1. Aluminyum sektorunde calisiyorum fitilleme fitil sikma testere pantlama germe termik takibi kalite kontrol cirt bant ve sevkiyat bolumlerinde tecrube sahibiyim daha salam bi firma ariyorum

  2. Sakarya ya yeni taşındım evlilik yapmak için önceden Ankara da çalıştım elim her işe yatkındır şuan iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*