Alp Hindi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

alphindi

Alp Hindi İş Başvuru Formu

Alp Hindi İş Başvurusu yaparak Alp Hindi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Alp Hindi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Alphindi, beyaz hindi sektörüne 1997 yılında deneme üretimleri ile başlamıştır. Başlangıcından itibaren üretimini sürekli büyüterek, damızlık ünitesini de bünyesine eklemiş ve damızlık tesisi, kuluçkahanesi, yem fabrikası, yetiştirme kümesleri, kesimhanesi, parçalama-paketleme-şoklama ve muhafaza tesisleri ve dağıtım kanalları ile ülkemizin tam entegre üretim yapan tek hindi tesisi olarak sektörde öncü firma olmuştur. 
Alphindi 2008 yılında Türkiye’deki tek hindi damızlık işletmesini yıllık 1,5 milyon adet yumurta üretim kapasitesiyle kurmuş, 2012 yılında ikinci damızlık tesisini faaliyete geçirerek yumurta üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır. Alphindi damızlık işletmeleri konusunda dünyanın en büyük şirketleriyle işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Damızlık civcivlerimiz modern damızlık kümeslerimizde, maksimum biogüvenlik tedbirleri alınmak suretiyle uzman veteriner hekimleri ve ziraat mühendislerinin kontrolü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkililerinin denetimi altında büyütülmektedir.

Buradan iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*