Akım Metal İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Akım Metal İş Başvuru Formu

Akım metal bünyesinde çalışmak isteyen adaylara müjde. Akım metal bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler personel alım şartları ve nereden başvuru yapıldığını aşağıdaki makalemizden inceleyebilirsiniz.

Akım Metal Hakkında

43 yılı aşkın işleme tecrübesine sahip Akım Metal, Tuzla–İstanbul’daki işletmesinde beyaz eşya, otomotiv ve endüstriyel motor sektörlerine metal işleme ve metal enjeksiyon ile parça imalatı yapmaktadır.
Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri, laboratuvar deneyleri, ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır.

İnsan Kaynak Odaklı Yönetim

Bizlerle çalışan arkadaşlarımız, geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken, yürütmekte oldukları görevlerinde başarılarını ve verimlerini artırıcı fırsatları yaratmak temel yaklaşımımızdır.

Şirketimiz; insan odaklı yönetim anlayışı içerisinde, çalışanlarımıza kurum içi ve dışından verdiğimiz eğitimlerle birlikte, onların kendilerini geliştirme düzeyleri, kişilik özellikleri ve üst düzeylere gelme azimleri dikkate alınarak kariyer planlarına yön vermektedir. İhtiyaçların karşılanmasında öncelik Şirket içi insan kaynağından yararlanmaktır.

Tarafsız ve fırsat eşitliği anlayışıyla kariyer yönetimi yaparak, bir yandan kişilerin performans ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak ve diğer yandan şirketin uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmesini sağlamak temel hedefimizdir.

Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, işini seven, ekip çalışmasına takım ruhuna inanan, etik değerlere sahip, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır.

Akım metal Personel Alımı Şartları

Dev firma pozisyonlara göre işe alım şartlarını değiştirebilse de genel başvurularda sabit kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler şunlardır:

  • Pozisyona göre deneyimli-mezun-öğrenci seçeneklerinden biri seçilebiliyor.
  • Firma bunun dışında başarı tutkusuna sahip, saygılı çalışanlar arıyor.
  • Özellikle perakende alanında başvuru yapacaklar için düzgün diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak aranıyor.
  • Ekip çalışmasına uygun personeller arıyor.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Test Laboratuvarı Sorumlusuİstanbul(Asya)
2Teknik Satın Alma Uzmanıİstanbul(Asya)
3Kıdemli Gömülü Sistemler Donanım Tasarım Mühendisiİstanbul(Asya)
4Yazılım Mühendisiİstanbul(Asya)

1 yorum

  1. sayın yönetiçilerim ben mustafa gürbüz 27 yıdır çeşitli firmalarda çalıştım otomomotif beyaz eşya parçaları ve çekik tençere gibil işlerde bulundum hidrolik eksantirik giyotin punta daire firiksiyn gibil makinaları kullançıraklık ustalık ve usta başılıgı yaptım şimdi işsizim sizde uykun görürseniz sizlerle çalışmak isterim şünkü şirketinizi yakından takip ediyorum ilkelive dürüz çalışmanız oldugunu görüyorum onun için sizlerin şirketinde çalışmak isterim saykılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*