Zentiva İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Zentiva İş Başvuru Formu

Zentiva bünyesinde çalışmak isteyen adaylara müjde. Zentiva bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler personel alım şartları ve nereden başvuru yapıldığını aşağıdaki makalemizden inceleyebilirsiniz.

Zentiva Hakkında

Halen 800 milyonluk bir popülasyonu hedefleyen 32 adet pazarda faaliyet göstermekteyiz. Zentiva Çek Cumhuriyeti, Romanya, Slovakya ve Türkiye gibi çeşitli ilaç pazarlarında lider konumunda bulunmakta olup, diğer Batı, Orta ve Doğu Avrupa pazarlarında başarıyla genişlemektedir.

Başarımız, ana iş ortaklarımız, doktorlar, eczacılar ve hastalarla kurduğumuz yakın ve güçlü ilişkilerimiz zemininde yükselmektedir. Zentiva, yüksek kalitede eşdeğer ilaçlar sunmayı ve bir dizi eğitim ve destek programına erişimi taahhüt etmektedir.

Zentiva Çalışma Şartları

Firma Tekirdağ da bulunmaktadır ve 08.00/18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Fakat bu saatler pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Zentiva Personel Alımı Şartları

Dev firma pozisyonlara göre işe alım şartlarını değiştirebilse de genel başvurularda sabit kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler şunlardır:

  • Pozisyona göre deneyimli-mezun-öğrenci seçeneklerinden biri seçilebiliyor.
  • Firma bunun dışında başarı tutkusuna sahip, saygılı çalışanlar arıyor.
  • Özellikle perakende alanında başvuru yapacaklar için düzgün diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak aranıyor.
  • Ekip çalışmasına uygun personeller arıyor.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel BaşvuruKırklareli +1 il daha
2Mekanik Bakım TeknisyeniKırklareli +1 il daha
3Elektrik- Elektronik Bakım Sorumlu UzmanıKırklareli +1 il daha
4Long Term Intern – LüleburgazKırklareli

1 yorum

  1. Ben burcu yitirmez dokuz aydır larus ilaçta çalışıyorum bu dokuz ay zarfında serum overpoçta çalıştım elle ampul optik baktım ampul kutulamada çalıştım erda ampul etiket makinasında bir süre oporetörlük yaptım su anda ise serum etiket makinasından çıkan serumları kutulama ve palet yapıyorum şirketınızde uygun pozisyonda bir bölümde çalışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*