Yüksek İhtisas Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

yuksek-ihtisas-universitesi

Yüksek İhtisas Üniversitesi İş Başvuru Formu

Yüksek İhtisas İş Başvurusu yaparak Yüksek İhtisas’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yüksek İhtisas iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Vakfı (TİVAK) ülkemizin sağlık alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak, dünyada gelişen en son teknolojileri yakından takip edebilmek ve bunları daha ilerilere taşıyarak ülkemiz hizmetine sunma maksadıyla bir üniversite kurmaya karar vermiştir.

Bu maksatla YÖK Genel Kuruluna sunulan üniversite kuruluşu başvuru dosyası YÖK tarafından incelenmiş olup, 02.08.2013 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak Yüksek İhtisas Üniversitesi kuruluşu resmen tamamlanmıştır.

VİZYONUMUZ

Eğitim ve öğretimde kalite düzeyi yüksek, kültürel ve sosyal açıdan donanımlı, girişimci, araştırmacı, toplumsal sorumluluk taşıyan, etik değerlere önem veren geleceğin bireylerini yetiştirmek, Bilgi çağının imkânlarını en iyi şekilde kullanmak ve yerine getirmek, Uluslararası öğrencilerin oluşturduğu çok kültürlü ortam yaratmak, Disiplinler ve kurumlar arası sinerjinin olumlu etkilerini yakalamak, bunlardan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaktır.

Katılımcılığa ve ekip çalışmalarına önem vermek, paydaşlarımız ile etkili iletişim ve işbirliği ortamını yaratmak, Çağdaş, yenilikçi ve öncü uygulamalarla, Atatürkçü, Türkiye’ye model oluşturan ve dünyada referans gösterilen örnek bir akademik kurumu oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Yükseköğretim Kurumlarına kanunla verilen görev çerçevesinde ulusal ve uluslararası alanda mesleki yeterlilik ve akademik tanınırlılık düzeyini yakalamak ve aşmak.

Bilimsel düşünceyi ve sorgulamayı ön planda tutmak, yeni düşünce ve kavramların geliştirilmesine imkânlar sağlamak, bilginin paylaşılmasını sistemli eğitim ve öğretim ile sağlamak, bilimselliği ön planda tutarak eşitlik, etik değerler ve ekip çalışması ilkelerine göre faaliyet göstermektir.

HEDEFLERİMİZ

Uzun yıllardan beri insani değerlere önem veren, kaliteli, güvenilir sağlık hizmeti vermekte olan Yüksek İhtisas Hastanesinin güçlü deneyimli ulusal ve uluslararası alanda saygınlık kazanmış öğretim üyesi kadrosunun Sağlık Bilimleri alanındaki bilgi ve birikimini eğitime aktararak, nitelikli insan gücü yetiştiren araştırma odaklı bir üniversite olmaktır. Sağlık Bilimlerinin yanı sıra Üniversitemiz bünyesinde açılacak olan diğer birimlerin de aynı hedeflerle eğitimini sürdürmesi, bilgi, güven ve deneyime dayalı kültür ve markasını Yükseköğretim alanında da ileriye götürerek ülkemizin nitelikli insan gücüne katkı ve istihdam imkânları yaratmaktır.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*