Yeşim Tekstil İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Yeşim Tekstil İş Başvurusu

144 bin metrekaresi kapalı ve 181 bin metrekaresi açık olmak üzere, Bursa’da toplam 325 bin metrekare alan üzerinde yaklaşık 3 bin çalışanı ile hazır giyim ve ev tekstili üzerine üretim yapmaktadır.

Üretimine 1983 yılında başlayan Yeşim’in, günlük üretim kapasitesi 55 ton örme, 70 ton boyama, 100 bin metre baskı ve 150 bin adet hazır giyim ile 60 bin adet ev tekstilidir. Yeşim, dünyada hazır giyim sektöründe aynı çatı altında iplikten mamul ürüne kadar tüm işlemleri kendi bünyesinde yapabilen en büyük dört entegre tesisten biri olmasının yanı sıra, Türkiye’de yarattığı istihdam alanıyla da en büyük firmalar arasında yer almaktadır.

2005 yılından beri Nike markasının üretim partneri olan Yeşim Tekstil, bu markanın yanı sıra, Gap, Banana Republic, Old Navy, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Esprit, Hugo Boss, Lands’ End, Tchibo ve Schlafgut gibi markalara üretim yapmaktadır.

İşe Alım

Yeşim Tekstil, Hazır giyim sektöründe dünya markaları ile çalışmakta ve tüm faaliyet alanlarında çalışanların gelişimine destek vermekte; dinamik, yenilikçi ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratmaktadır. İşe alımlarda firmanın yönetim politikasına ve firmanın kurum kültürüne uygun, iş ve işyeri verimliliğinin dinamik tutulmasını sağlayacak personelin seçilmesini hedeflemektedir. Bu doğrultuda;

Aday Başvuru Havuzundan pozisyona uygun bulunan kişiler Yeşim’e davet edilir. Davet edilen adaya yetkinlik bazlı mülakat, teknik sınav (ihtiyaç duyulursa), kişilik testleri uygulanır. Pozisyonun özelliklerine göre, uygulanan görüşmeler sonucunda olumlu bulunan adaylar için referans kontrolü yapılır. Olumlu bulunan adaylara yapılan iş teklifi görüşmesi ile süreç sonlandırılır.

İşbaşı yapan yeni çalışanların Yeşim’i ve süreçleri etkin şekilde öğrenmesi ve tanıması için;

• Detaylı bir aylık oryantasyon programı uygulanmakta,
• Gerekli dokümanlar temin edilmekte,
• Kendi bölümünden bir Buddy atanmakta,
• 3 ay sonunda “deneme süresi değerlendirme görüşmesi” yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Kıdemli Müşteri TemsilcisiBursa
Gürsu
2Hazır Giyim Kalite İnspektörüBitlis
Bursa/Gürsu
İzmir
Kahramanmaraş
Mardin
3Tekstil MühendisiYeni MezunBursa
Gürsu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*