Yaşar Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Yaşar Holding İş Başvuru Formu

Yaşar Topluluğu, asıl gücün “insan” olduğu bilinciyle, ortak kültür ve topluluk bilincinin birleştirici çatısı altında yerinden yönetim anlayışıyla çalışır. Topluluk, üniversitelerde her yıl düzenlenen kariyer günlerine ve fuarlarına katılarak, potansiyel gençlere ulaşmayı ve onları Yaşar bünyesine kazandırarak geliştirmeyi hedefler. Yaşar Topluluğu çalışanları, kariyer yolunda ilerlerken sergiledikleri performansa göre pek çok imkânla karşılaşır. Yaşar Topluluğu değişik sektörlerde faaliyet göstermenin avantajını kariyerde yatay, dikey ve çeşitlilik imkânları sunarak kullanır.

Performans Yönetim Sistemi

Topluluk, temel amaç ve stratejik hedeflerine ulaşabilmek için bütünsel yönetim sistemini benimser. Bu nedenle, uygulanan Performans Yönetim Sistemi şirket hedefleriyle kişisel hedeflerin paralel olarak gerçekleşmesine yöneliktir. Performans değerlendirmesi sonuçları bireylere kişisel gelişim, kariyer planlama ve ödüllendirme/ücretlendirme konularında yansır. Dengelenmiş Puan Kartı (Balanced Scorecard) tekniği baz alınarak oluşturulan değerlendirme sistemimizde yıl başında seçilmiş ve hedefleri üzerinde mutabık kalınmış Kritik Başarı Göstergeleri (KPI) kullanılır. 

Yaşar Topluluğu Yöneticisini Kendi Yetiştirir

Yaşar Topluluğu’nda çalışanın gelişimi, çalışanın ve şirketin ortak sorumluluğundadır. Gelişim faaliyetleri, performans, yetkinlikler ve çalışanların gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanır. Çalışanlar bireysel gelişim, yönetim ve uzmanlık alanlarıyla ilgili eğitimlerle desteklenir. Verimli olma düşüncesini davranışlara yansıtmak ve iş sonuçlarını olumlu yönde arttırmak amacıyla düzenli olarak verimlilik programları uygulanır. Organizasyondaki gelişmelere paralel olarak yüksek potansiyelli adayların yönetim pozisyonlarına getirilmelerinin planlanması sürekli hedeflerden birisidir. 

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel Başvuru** Tüm Türkiye
2Bilgi Güvenliği Uzmanıİzmir
NoPozisyonlarLokasyon
1Elektrik Teknisyeniİzmir
2Mekanik Bakım Mühendisiİstanbul(Asya), Kocaeli
3Ürün Uzmanıİstanbul(Asya), Kocaeli
4B Sınıfı İş Güvenliği UzmanıEskişehir
5Bakım TeknisyeniSakarya
6Satış TemsilcisiKonya
7Kullanıcı Destek Sorumlusuİstanbul(Asya), Kocaeli
8Demo Tanıtım Şefiİstanbul (Tümü)
9Sanayi Boyaları Teknik Satış Temsilcisiİstanbul (Tümü)
10Bilgi Güvenliği Uzmanıİzmir
11Vardiya MühendisiEskişehir
12Ürün Yöneticisiİstanbul (Tümü)
13Sıhhi Tesisatçıİzmir
14Teknik Emniyet ve İş Güvenliği Uzmanıİstanbul(Asya), Kocaeli
15Satış Şefiİzmir
16Genel Başvuru** Tüm Türkiye
17Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeniİzmir
18Yardımcı İşçiİzmir
19Teknik Servis ve Eğitim Sorumlusuİstanbul(Asya), Kocaeli
20Elektrik Elektronik Bakım MühendisiEskişehir
21Muhasebe Uzmanıİzmir
22Satış TemsilcisiKonya
23İnsan Kaynakları UzmanıKocaeli
24Elektrik Mühendisi / Uzmanıİzmir
25Satış ŞefiSamsun

3 yorum

  1. Sizlerle birlikte çalışmak istiyorum saygılar iyi çalışan çabuk öğrenirim hızlı çalışır verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım saygılar 05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*