Yapı Kredi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

SektörBankacılık
Çalışan Kişi Sayısı1500-2500
Kurumun İnternet Sitesiwww.yapikredi.com

Yapı Kredi Staj Başvurusu;

Yapı Kredi’de yetişim imkânı için öğrenciler Yapı Kredi’nin internet sitesinden veya öteki müracaat kaynaklarından yetişim başvurusu yapabilecekler. Yapı Kredi yetişim ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Öğrenciler

Finans sektöründe “Sektörün en iyi bankacılarını yetiştirme” gösterimi ile hem şube hem genel müdürlük pozisyonları için yetenekli üniversite öğrencileri ile buluşmayı hedefliyoruz.

Bu yüzden doğru kabiliyetleri doğru zamanda Yapı Kredi’ye kazandırabilmek için üniversitelerle olan ilişkilerimize çok önem veriyor ve Türkiye’deki birtakım üniversiteler ile birlikte çalışıyoruz.

Öğrencilerle olan ilişkilerimiz kapsamında:

Üniversitelerin ve tecim liselerinin öğrencilerine Yapı Kredi’de staj imkânı yaratıyoruz.
Uluslararası ve Türkiye kapsamında aktivitelerini yürüten öğrenci birlikleri ve sivil toplum örgütleri ile birliktelikler kurarak çalışmalarını destekliyoruz.
Üniversitelerden gelen söyleşi, seminer ve öğrenim davetlerine olası olduğunca katılmaya çalışıyoruz.


Ayrıntılı malumat ve müracaat için tıklayın!

2 yorum

  1. Kırklareli Üniversitesi Matematik Bölümü 2.sınıf ögrencisiyim almış oldugum teorik dersleri uygulamalı bir Şekilde gerçekleştirmek.firmanıza katkı sağlamak ve kendimi geliştirmek istiyorum .istanbul ,giresun,kırklareli subelerinizde staj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim.
    05414287328

  2. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*