Yapı Kredi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Yapıkredi İş Başvuru Formu ve İlanı

Sizde Yapı Kredi kariyer fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Belki yeni yolculuklara yelken açmak için belki de ancak küçük bir bulgu için buradasın. Yapı Kredi’nin ayrıcalıklı dünyasında iyi mi bir hayat olduğunu ve hakkımızda merak ettiklerini seninle paylaşmak istiyoruz.

Ülkemizin ilk özel sermayeli bankası olarak 1944 yılında kurulmamızla süregelen hikâyemiz, 2006 yılında ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük grubu Koç Holding ile birleşmemiz yardımıyla büyüyerek devam ediyor. Bugün her iki kurumun da tarihini ve ortak değerlerini içeren bir finans devi olmaktan gurur duyuyoruz.

”Hizmette sınır yoktur” anlayışı ile; her alanda olduğu şeklinde, tasarladığımız benzersiz olanaklarla Yapı Kredililerin, öğrencilerin ve Yapı Kredi Ailesi’nin bir parçası olma hayali taşıyan her insanın gelişimine, kariyerine ve sosyal yaşamına kıymet katmaya odaklanıyoruz.

Bütün bu olanaklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için tek yapman gereken sayfayı aşağı doğru kaydırmak!

Vizyon ve Değerlerimiz

Yapı Kredi’nin gösterimi, istikrarlı büyüme ve kıymet yaratımı ile finans sektörünün emsalsiz lideri haline gelmek, müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaktır.

Yapı Kredi’de Çalışmak

Yapı Kredi’de öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için birçok fırsat var. Üniversite 3. Ve 4.Derslik öğrencisiyseniz Digitalent Genç Yetenek Programı’na katılıp daha üniversite sıralarındayken görkemli bir takım arasında yer alarak eksiksiz bir ustalaşmış hayat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kültür ve Sanat

“Bizim gibi büyük kuruluşların iki görevi vardır. Biri, kendi iştigal konuları ile alakalı görevleri, ikincisi ise, topluma karşı olan görevleridir. Biz kültür ve sanatı seçtik. O yüzden hepimiz, kültür ve sanat bankasıyız.”

Yapı Kredi’nin sektördeki öncü yeri ve deneyimine, Koç Holding’in tecrübesi ve UniCredit’in uluslararası kültürünün eklenmesiyle şekillenen Yapı Kredi Ailesi, değişime ve gelişime aleni, dinamik ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde çalışanlarıyla Türkiye’nin her noktasına müddetsiz hizmet anlayışını taşıyor.

Açık Pozisyonlar

Buradan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Yazılım Mühendisiİstanbul AvrupaBaşvur
Kredi Ve İş Analisti İstanbul Avrupa Başvur
Marka ve Pazarlama İletişimi Uzmanıİzmir Başvur
Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisiİzmir Başvur
Müşteri İletişim Merkezi YetkilisiSamsun Başvur
Müşteri İletişim Merkezi YetkilisiKocaeli Başvur
Elektrik TeknisyeniKocaeli Başvur
Müşteri İletişim ve Şikayet Raporlama YetkilisiKocaeli Başvur

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*