Yamata İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Yamata Personel Alımı ve Çalışma Şartları

YAMATA özellikle yurtdışında çalışmak isteyen çalışanlar için birçok iş ilanı yayınlamaktadır. YAMATA İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için personel maaşları, alım şartları, açık pozisyonları vb. Birçok bilgiyi aşağıdaki makalemizde inceleyebilirsiniz.  

YAMATA Hakkında

YAMATA Grubu, inşaat alanında faaliyetlerine devam etmekte ve birçok yurtdışı projesinde yer almaktadır. Yurt dışında Türkiye olmak üzere; Rusya, Kazakistan, Cezayir, Mısır, Fas gibi Kuzey Afrika gibi ülkelerde inşaat devleri arasında yer alan firma, İstanbul merkezlidir ve büyük işçi kadrosuyla varlığını sürdürmektedir.

80 yıldır aynı kalitede gün geçtikçe büyüyen firma, Türkiye’nin en zengin firmaları arasında yer almaktadır. YAMATA Grubu proje ve çalışmaları göz önüne alındığında yaklaşık olarak 100 binden fazla insana ise istihdam sağladığı söylenebilir.

YAMATA Personel Maaşları

Çalışma sahası oldukça geniş olan YAMATA inşaatın mühendislik, satış departmanı, mimarlık, teknik ve muhasebe gibi birçok alanda personel alımı yapmaktadır. Bu nedenle maaş skalası oldukça değişkenlik göstermektedir. Minimum 6,000₺ den başlayıp yurt dışı projelerinde 3/4 bin. $ a kadar çıkmaktadır.

YAMATA İş İlanları

YAMATA Grubu bünyesinde çalışmak isteyen personeller yurtdışı ve yurt içindeki iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Açık Pozisyonlar, yurtdışı çalışma şartları ve iş ilanı başvuruları bilgilerine aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

YAMATA Açık Pozisyonlar

Kendi sitesinden duyuru yapmayan firmanın alım yaptığı bazı pozisyonları şunlardır:

  • Kalite Güvence Kontrol Şefi
  • Boru Montaj Müdürü

YAMATA Yurtdışı İş İlanları

YAMATA yurtdışı projelerinde yer almak için İngilizce dil şartı aramaktadır. Bunun yanında 18 yaşını doldurmuş olmanız şarttır. YAMATA Grubu bünyesinde yurtdışı projelerinde yer almak için online olarak başvuru yapılır ve istenilen belgeler şirket sistemine yüklenilir. Firma diğer özel şartları ise yayınladığı ilanlarda açıklamaktadır.

YAMATA İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

YAMATA Grubu bünyesinde çalışmak isteyen personeller için iş ilanları çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Başvurularda kariyer sitelerinden yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

1 yorum

  1. Selamlar hayırlı sabahlar.kazakistandaki projeleriniz için tamir bakım atölye sefi veya makine mühendislik alanında personel ihtiyacınız olursa şahsımla iletişime geçmenizi arz ederim.Kazakstan da yaşıyorum otururum var. Son olarak Tekfen holdingin Kazakistan kuruluşu Gate inşaatta tamir bakım atölye şefliği görevinde bulundum saygilar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*