Webhelp İş İlanları İş Başvuru Formu 2023

Webhelp Size Evden Para Kazanma Olanağı Sağlıyor!

Frédéric  Jousset ve Olivier  Duha tarafından Haziran 2000’de kurulan Webhelp , çağrı merkezi operasyonlarına ve iş desteğine genişlemeden önce başlangıçta gerçek zamanlı bir BT destek hizmetleri sundu.

2011 yılında, Londra merkezli özel sermaye şirketi Charterhouse Capital Partners , şirketin büyük bir hissesini satın aldı. Şubat 2013’te grup, Falkirk çağrı merkezi firması HEROtsc’u satın aldı.

Haziran 2016’da Webhelp, İsveç , Finlandiya , Norveç ve Danimarka’da dokuz merkez işleten ve 1.700 kişiyi istihdam eden bir İskandinav müşteri deneyimi firması olan GoExcellent’u satın aldı . Bu satın alma, Webhelp Nordic Bölgesi’nin piyasaya sürülmesine izin verdi ve Webhelp’in öngörülen 2016 cirosunu 1 milyar $ ‘a (725 milyon Euro) yükseltti. 2021’de Webhelp Nordic Region, İskandinav ve Baltık ülkeleri, İspanya ve Ukrayna’da 5000’den fazla çalışan istihdam etmektedir. Günümüzde de ülkemizde faaliyet göstermektedir.

Kariyer net Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Yeni bir iş ten Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

1 yorum

  1. Makaleniz için teşekkürler! Evden çalışma imkanı sunan bir iş bulmak gerçekten faydalı olabilir. Ancak bu işlerin sağladığı gelir hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz? Mesela, saatlik veya aylık olarak ne kadar kazanç elde edilebilir? Teşekkürler!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*