Vitra İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Vitra Personel Alımı ve Şartları

Vitra, Artema, Engers, Villeroy&Boch, Burgbad ve İntema Mutfak markalarıyla hizmet veren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, sektöründe lider konumundadır ve binlerce çeşit ürünüyle hem ithalatta hem de ihracatta ön plandadır. Yarım asrı aşan deneyimiyle, banyo ve karo ürünleri toplamında Türkiye pazarında oldukça güçlüdür.  

Vitra Hakkında

4 ülkede 16 tesise sahip Vitra, , Gebze ve Tuzla olmak üzere Türkiye’de 6; Almanya, Fransa ve Rusya’da 10 tesisiyle üretime hız kesmede devam etmektedir. Grubun, ana üretim merkezi Bozüyük’te yer alan ve çevre dostu teknolojilerin kullanıldığı üretim kampüsü; kapasite, teknoloji ve kalite bakımından, dünyada seramik üreten tesisler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, cirosunun %65’ini, 75’ten fazla ülkeye yaptığı dışsatımdan elde etmekte ve sermaye gücü yurtdışına açılmaktadır.  Türkiye’nin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının %50’den fazlasını gerçekleştiren Grup, AB ülkelerine yapılan ihracatta, karo ürünleriyle 1. sırada yer alıyor.

Vitra Çalışma Şartları

Vitra personellerinin çalışma şartları değişkenlik göstermektedir. Şirket içerisindeki pozisyonlarda 09.00-18.00 saatleri arası çalışırken saha personellerinde esnek çalıma saatleri uygulanmaktadır.

VitrA İş İlanları

Vitra seçme ve yerleştirme sistemi ile çalışmakta ve takım çalışması yapabilen, Topluluk değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri firmasına kazandırmak istemektedir. Bu nedenle bir iş alım süreci geçiren firmanın personel alımı için izlediği adımlar şunlardır:

  • Başvuru
  • Test ve Envanterler
  • Yetkinlik Değerlendirmesi
  • Teklif

Ayrıca genel şartları şu şekildedir:

  • Yabancı dil
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

Vitra İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vitra Başvuruları Eczacıbaşı Kariyer web sitesinden yapılmakta ve üyelik istemektedir. Üyeliğinizi ve istenilen boşlukları tamamladığınızda firma sizin adınıza bir özgeçmiş oluşturmuş olur ve bu özgeçmiş ile web sitesinde yer alan açık iş pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Bakım İşçisiBilecik
Bozüyük
Eskişehir
2İş Güvenliği UzmanıBilecik
Bozüyük
3Seramik İmal İşçisiBilecik
Bozüyük
Eskişehir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*