Veripark İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Veripark İş Başvuru Formu;

Veripark İş Başvurusu yaparak Veripark’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Veripark iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

VeriPark Hakkında

1998 yılında kurulan VeriPark, global ölçekteki müşterilerine değer katacak ürünler geliştiren; en iyi yazılım firması olma vizyonuyla hareket eden; yenilikçi, güvenli ve ölçeklenebilir yazılımlar geliştiren, Türkiye’nin en çok kullanılan uygulamalarına imzasını atan ve uluslararası standartlarda projeler üreten bir yazılım firmasıdır.

Türkiye’de, Microsoft’un en güçlü çözüm ortaklarından biri olan VeriPark, Microsoft ürünleri üzerinde geliştirdiği çözümlerle; online finans (internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı, kiosk ve şube uygulamaları), Bankacılık ve Finans CRM uygulamaları alanında pazar lideri konumundadır. Windows, SQL, Biztalk, Sharepoint, Dynamics CRM, Fast, Lync gibi Microsoft çözümlerini kullanarak Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Denizbank, Garanti Emeklilik, Vakıfbank, Finansbank, ING Bank, Turkcell, Etisalat, Yemeksepeti, BP, Carrefour, Danone, P&G, Barclays, Dubai Islamic Bank, Citi Bank gibi Türkiye ve Dünya’nın lider kurumlarına çözümler geliştirmekte ve bu çözümlerle kurumların süreçlerinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

İstanbul, Dubai, İzmir ve Kahire ile birlikte toplam 4 ofiste, 250 kişiye yakın ve sürekli olarak genişleyen çalışan kadrosu ile Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da bulunan müşterilerine hizmet vermektedir.

2001 yılında Microsoft’un Türkiye’deki ilk Gold Certified Partner’ı olan VeriPark, 2010 ve 2011 yıllarında Microsoft tarafından Türkiye’deki Tüm Çözüm Ortakları Arasında “Yılın En Başarılı Çözüm Ortağı” unvanına layık görülmüş ve yine aynı yıllarda Microsoft’un “Dünya’daki En Başarılı Finansal Müşteri İlişkileri Yönetimi Uygulaması Geliştiren Çözüm Ortağı“ seçilmiştir.

Açık Pozisyonlar;

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Kıdemli CRM GeliştiricisiTürkiye GeneliBaşvur
Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı (MS Dynamics) Türkiye Geneli Başvur
Kıdemli iOS Yazılım Geliştiricisi Türkiye Geneli Başvur
Kıdemli Android Yazılım GeliştiricisiAdana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Edirne, Eskişehir, İstanbul (Avr.), İzmir, İstanbul (Asya) Başvur
Kalite Güvence Uzmanı Türkiye Geneli Başvur
Kıdemli Kalite Güvence Uzmanı Türkiye Geneli Başvur
Kalite Belgelendirme ve Uygunluk Müdürü Türkiye Geneli Başvur
Yazılım Takım Lideri Türkiye Geneli Başvur
Kıdemli Yazılım Geliştirici Türkiye Geneli Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*