Vem İlaç İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Vem İlaç personel alımı ve iş başvuru formu

2000 yılından beri sağlık sektöründe faaliyet gösteren ve gittikçe büyüyen şirket sürekli olarak iş ilanları yayınlamakta ve personel alımı sağlamaktadır.

Vem İlaç hakkında

Vem İlaç Nefroloji, Göğüs Hastalıkları, Gastroenteroloji, Pediatri, Üroloji, Dermatoloji, Oftalmoloji, Onkoloji, Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahi, Yoğun Bakım, Anestezi gibi birçok farklı tedavi alanında kullanılan ürünleri Türk tıbbının hizmetine sunmaktadır.

VEM İlaç; hekimlere ve eczacılara, hastalara, devlet kurum ve kuruluşlarına, iş ortaklarına ve çalışanlarına saygıyı, güvenilirliği ve öncü olmayı kendine prensip edinerek Türk İlaç Endüstrisi’nin her zaman etik kurallar çerçevesinde hareket eden önemli temsilcileri arasında yerini almıştır.

Vem İlaç İnsan Kaynakları Politikamız

Vem İlaç insanların yaşam kalitesini yükseltmek için yüksek kalite ve ileri teknoloji gerektiren ürünleri Türk İlaç Sektörüne kazandırmayı hedeflemiş ve çalışanları ile daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Çalışanlarına karşı adil olmak, fırsat eşitliğini yaşatan mutlu bir çalışma ortamı oluşturmak, açıklıkla iletişim kurmak ve iş süreçlerimizde yapacağımız iyileştirmeler ile verimliliğimizi arttırmak için tüm gücü ile çalışmaktadır.

Vem İlaç işe alım süreçleri


Vem İlaç kendini ve işini sürekli geliştiren, ekip arkadaşları ile uyum içinde çalışacak adayları işe alan ve bu doğrultuda bir süreç hazırlamaktadır. Sürekli olarak çalışanlarını eğitime tabii tutan Vem İlaç, bu eğitim doğrultusunda adaylarını adil, objektif ve ölçülebilir bir sistemle değerlendirmektedir.

Vem İlaç’ta kariyer fırsatları

Çalışanlarının kendi kariyer hedeflerini gerçekleştirmeleri için kendi potansiyellerini açığa çıkarabilecekleri kariyer ortamlarını tanımlayıp, onları yeni kariyer fırsatlarına hazırlayan firma kendi içerisinde terfi sistemi uygulamaktadır.

Vem İlaç iş başvuru formu

Vem İlaç iş başvurularını Kariyer.net üzerinden yapmaktadır. Bu nedenle kariyer sitesinde güncel bir CV’niz olduğundan emin olmalısınız.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Mikrobiyoloji TeknikeriTekirdağ
Çerkezköy
2Aseptik Dolum Validasyon UzmanıTekirdağ
Çerkezköy
3Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Solunum Grubu)Ankara
Antalya
Erzurum
İstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Kayseri
Konya
Tokat
Trabzon
4Kalibrasyon Uzman YardımcısıTekirdağ
Çerkezköy
5Tekirdağ
Çerkezköy
6Kalite Kontrol TeknikeriTekirdağ
Çerkezköy
7Kalite Güvence Uzman YardımcısıKırklareli
Lüleburgaz
Tekirdağ
Çorlu
Saray
Kapaklı
Çerkezköy
8Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Oftalmoloji Grubu)Ankara
İstanbul (Avr.)
İzmir
Sakarya
9AR-GE Formülasyon Uzmanı (İnhaler)Tekirdağ
Çerkezköy

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*