Ulus Metal İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Ulus Metal Saç Metal Kalıpçısı alımı yapacak!

Ulus Metal iş başvurusu yaparak sizde Ulus Metal’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ulus Metal personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ulus Metal eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ulus Metal insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ulus Metal 1958 yılında gaz ocakları ve benzeri ürünlerin imalatı ve satışı için kurulmuş, 1970 yılından beri 2000 m² kapalı alanda gün geçtikçe artan makine ve iş hacmi ile sac pres sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe olmak üzere birçok sektörde direkt ana firmalara hizmet vermekteyiz.

Parça üretiminin yanısıra, üretilen parçalara ait kalıpların tasarımı ve imalatı da kalıphanemizde yapılmaktadır. CAD/CAM (Mastercam, Ezcam) programları kullanılarak tasarımı yapılan kalıplar CNC tezgahlarda işlenmektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize bugün faal olarak hizmet etmekte olduğumuz 400’den fazla parçanın kalıplarının tamamı firmamız bünyesindeki kalıphanede üretilmiştir.

Kalıp tasarım ve imalatındaki gücümüz ana firmaların projelerine tasarım aşamasında katılım şansını vermektedir. Geniş üretim kapasitesi ve kısa zamanda istenilen miktarda parça üretebilmemiz tercih edilen firma olmamızı sağlamaktadır. Bugün yetişmiş teknik kadromuz, yatırımlarımız,en önemlisi müşteri odaklı şirket kültürümüz ile ağırlığımızı ihracat ve ana üretici firmalara yönelterek büyümemizi devam ettirmeyi hedeflemekteyiz.

Firmamız SGS Yarsley firmasından ISO 9001:2000 kalite sistem belgesine sahiptir.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Sac Metal KalıpçısıKocaeli(Gebze), İstanbul(Asya)Başvur
Üretim Operatörü İstanbul (Asya) KocaeliBaşvur

1 yorum

  1. Merhaba ben Mehmet Gürsoy tarsustan yazıyorum şuan işsizim işarıyorum 25 yıldır fabrika tercübem var deneyimliyim üretim hattında çalıştım makina opararatörlük yaptım deneyimliyim tercübeliyim yetenekligim fabrika ortamını biliyorum seri üretimde çalıştım 05438545075 lütfen işe çok ihtiyacım var saygılarımla yurt dışı yurt içi engelimyok işe ihtiyacım var saygılarımla selamlıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*