Ulus Metal İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Ulus Metal İş Başvuru Formu ve İş İlanları

Ulus Metal bünyesinde çalışmak isteyen adaylara müjde. Ulus Metal bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler personel alım şartları ve nereden başvuru yapıldığını aşağıdaki makalemizden inceleyebilirsiniz.

Ulus Metal Hakkında

Ulus Metal1958 yılında gaz ocakları ve benzeri ürünlerin imalatı ve satışı için kurulmuş olup, 2007 yılında taşındığımız 8000 m² kapalı alana sahip yeni tesisimizde Gebze Organize Sanayi Bölgesinde (www.gosb.com) gün geçtikçe artan makine ve iş hacmi ile sac pres sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe olmak üzere birçok sektörde doğrudan orijinal ekipman üreticilerine hizmet vermekteyiz.

Ulus Metal Çalışma Şartları

Firma Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunmaktadır ve 08.00/18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Fakat bu saatler pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir

Ulus Metal İş İlanları

Ulus Metal sürekli olarak iş istihdamı sağlamakta ve Türkiye ekonomisine büyük katkılar vermektedir. Farklı pozisyonlarda sürekli olarak açık iş ilanı yayınlayan firma çalışılabilecek bazı pozisyonlar şunlardır:

  • Kalite Mühendisi
  • Yalın Üretim ve Metod Mühendisi

Ulus Metal Personel Alımı Şartları

Dev firma pozisyonlara göre işe alım şartlarını değiştirebilse de genel başvurularda sabit kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler şunlardır:

  • Pozisyona göre deneyimli-mezun-öğrenci seçeneklerinden biri seçilebiliyor.
  • Firma bunun dışında başarı tutkusuna sahip, saygılı çalışanlar arıyor.
  • Özellikle perakende alanında başvuru yapacaklar için düzgün diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak aranıyor.
  • Ekip çalışmasına uygun personeller arıyor.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Quality EngineerKocaeli/(Gebze)
Lean Production and Method EngineerKocaeli/(Gebze)

3 yorum

  1. Merhaba ben Ramazan yavuz Kocaeli Kandıra’da yaşıyorum 38 yaşındayım acil ise ihtiyacım var uygun görürseniz firmanızda çalışmak istiyorum numaram 0501 333 21 36

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*