Ufuk Üniversitesi Memur Alım İlanı ve Başvurusu

Ufuk Üniversitesi 4 Öğretim Elemanı Alımı Yapacağını

Ufuk Üniversitesi 4 Öğretim Üyesi alıyor

Ufuk Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde öngörülen koşulları sağlamış olmak şartı ile (Aylık ve diğer hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olmak üzere devamlı statüde) öğretim üyesi alınacaktır.

Dr. Öğr. Üyesi kadrolarına başvuracakların Fakülte/Bölüm/Anabilim Dalını belirtir bir dilekçe ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmişlerini, öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan (Dr. Öğr. Üyesi için 4 takım) dosyalarını vermeleri gerekmektedir.

1- Başvurular ilanın Resmi Gazetede yayımı tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Müdürlüğüne (Ufuk Üniversitesi Personel Müdürlüğü İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No:129 PK: 06836 Gölbaşı/ANKARA adresine) şahsen teslim edilecektir.

2- İlanımıza http://www.ufuk.edu.tr adresinden ulaşılabilir. 

FAKÜLTEBÖLÜM /ANABİLİM
DALI/BİLİM DALI
KADRO
UNVANI
ADEDİAÇIKLAMA
Tıp FakültesiTıbbi BiyolojiDr.Öğr.Üyesi1Moleküler biyoloji tekniklere hakim olmak, gen susturma ve aktivasyon konularında deneyimli olmak, kanser biyolojisi ve/veya immünolojisi
konularında deneyimli olmak.
İç Hastalıkları/Tıbbi OnkolojiDr.Öğr.Üyesi1
İç Hastalıkları/RomatolojiDr.Öğr.Üyesi1
İç Hastalıkları/
Gastroenteroloji
Dr.Öğr.Üyesi1Endoskopik tetkik eğitimi almış olmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*