Turyap İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

turyap

Turyap İş Başvuru Formu

Turyap İş Başvurusu yaparak Turyap’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Turyap iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Turyap firmasına iş başvurusu yapmak için firmanın güncel iş ilanlarına bakabilir, dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

TURYAP Hakkında

1985 yılında kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye’nin her yanında hizmet sunan yüzlerce TURYAP ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir.

TURYAP Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir.

TURYAP her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır.

Başvuru formu için tıklayın.

 

1 yorum

  1. merhabalar ben sevil abik evliyim pendikte oturuyorum ve üniversite menzunuyum afyon kocatepe üniversitesi muhasebe bölümü yalnız daha önce çalıştığım özel firmalar british culturede eğitim danışmanlığı yaptım,kartal kavramda öğrenci işlerinde çalıştım tursan turizmde öğrencişleri yardımcılığı ve kavacık cmc call center da müşteri temsilciliğinde çalıştım ve son olarak kartalda anadolu komili gıda da ise yönetici asistanlığıyla uğraştım ve şimdi çalışmıyorum ve acil işe ihtiyacım var sizden en kısa zamanda haber bekliyorum iyi çalışmalar.tel:05428970716

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*