Turkish Bank Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

turkish-bank

Turkish Bank Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Formu

Turkish Bank İş Başvurusu yaparak Turkish Bank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Turkish Bank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Turkish Bank İnsan Kaynakları Yönetimi; bankamız hedefleri doğrultusunda, üst yönetimin stratejik bir iş ortağı olarak, birimlerle koordineli çalışmaktadır.

Bankamız İnsan Kaynakları Yönetimi; kurumsal değerlerimize bağlı kalırken, kendi alanındaki uygulama ve gelişmeleri sürekli izleyen, yenilikleri adapte eden ve açık iletişimin ön planda olduğu bir yapıdadır.

İŞ ve KARİYER OLANAKLARI

Üniversite Öğrencisi Adaylar: Üniversite öğrencisi adaylara bankamızda Hazine Yönetimi dışında, Genel Müdürlük birimlerinde ve Şubelerimizde sadece zorunlu staj kapsamında staj yapma imkanı verilmektedir.

Bankamızda staj yapacak öğrenciler önlisans 1. ve 2. sınıf , lisans 2. ve 3. sınıf öğrencileri arasından seçilmektedir. Stajyerlerimize yemek ve servis imkanı sunulmaktadır.

Yeni Mezun Adaylar: Yeni mezun adaylar, Yönetici Adayı ve/veya Müfettiş Yardımcısı sınavlarına girebilir, internet siteleri aracılığıyla yayınlanan ilanları takip ederek şubelerimizde gişede görev almak üzere Müşteri Temsilcisi pozisyonu veya Genel Müdürlük birimlerimizde deneyimsiz aday ilanlarına başvurabilirler.

Yönetici Adayı ve/veya Müfettiş Yardımcısı pozisyonları için genel yetenek sınavı uygulanmakta, geçerli TOEFL belgesi talep edilmektedir. Sınav sürecinde başarılı olan, geçerli TOEFL belgesine sahip adaylar mülakat sürecinde değerlendirilmektedir.

Deneyimli Adaylar: Büyümekte olan Bankamızda Şubeler ve Genel Müdürlük birimlerinde ihtiyaç duyulan çeşitli pozisyonların ilanlarına Bankamız internet sitesinden veya ilgili iş arama sitelerinden ulaşabilirsiniz.

ÜCRETLENDİRME

Ücret ve Ödemeler: Bankamızda ücret paketi, brüt maaş, İngilizce dil tazminatı ve diğer yan haklardan oluşmaktadır.

Çalışanlarımız 12 ay üzerinden ücret almakta, ücretler brüt maaş tutarı üzerinden ay sonlarında ödenmektedir. Bankamızda ücret zamları yılda iki kez (Nisan ve Ekim aylarında) uygulanmaktadır.

Ücret zamlarında enflasyon oranı ve çalışanların performansı dikkate alınmaktadır.

EĞİTİM

Eğitimlerimiz, bankamızın hedef ve stratejilerine paralel olarak tüm çalışanlarımızın kariyer ve kişisel gelişim ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Eğitimler sınıf içi, iş başı eğitim veya web tabanlı eğitim olarak düzenlenir. Bazı eğitimlerimiz ise bankamızda konusunda uzmanlaşan çalışanlarımız tarafından verilmektedir.

Müfettiş Yardımcısı ve Yönetici Adayı olarak işe yeni başlayan deneyimsiz çalışma arkadaşlarımızın bankamıza adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel bankacılık eğitimi vermek amacıyla eğitim programları organize edilmektedir. Deneyimli çalışanlarımız için ise oryantasyon programı düzenlenmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Henüz askerlik görevimi tamamlamadım. İş başvurusunda bulunabilir miyim?

Askerliğini tamamlamış adaylar tercih edilmektedir.

İş fırsatlarına nasıl ulaşabilirim?

İş fırsatlarına bankamızın internet sitesinden veya ilgili iş arama sitelerinden ulaşabilirsiniz.
Açık Pozisyonlarımız İçin Tıklayınız

İşe alım sırasında uygulanan sınav ve mülakatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Müşteri Temsilcisi ve Yönetici Adayı / Müfettiş Yardımcısı olarak başvuran deneyimsiz adaylar sınava tabii tutulmaktadır. Başarılı olan adaylar mülakat sürecine davet edilmektedir. Deneyimli adaylara yönelik işe alımlar mülakat süreci ile yapılmaktadır.

Staj yapmak için nasıl başvurabilirim?

Bankamızın stajyer kriterlerini sağlıyorsanız, Bankamız internet sitesinden veya ilgili iş arama sitelerinde yer alan “Stajyer İlanına” veya “Genel Başvuru” ilanına özgeçmişinizi ileterek başvurabilirsiniz.

İşe alımlarda Üniversitelerin hangi bölümlerini tercih ediyorsunuz?

Genellikle üniversitelerin İ.İ.B.F bölümlerinden mezun olan adaylar Bankamızca tercih edilmektedir ancak Bilgi Teknolojileri, Halkla İlişkiler vb. destek birimlerimizde iş kolu ile ilgili bölümlerden mezun adaylar değerlendirilmektedir.

Lise mezunuyum iş başvurusu yapabilir miyim?

Bankamızda sadece Güvenlik Görevlisi kadrolarında lise mezunu adaylar değerlendirilmektedir.

 

4 yorum

  1. meraba; adım Yasin SIĞINMIŞ .MANİSA\SALİHLİDE İKAMET ETMEKTEYİM.32 YAŞINDA 1,78 BOYUNDAYIM.BİLGİSAYAR İŞLETMEN VE SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR.SİZLERLE ÇALIŞABİLİRİM.İRTİBAT:05071123053

  2. meraba; adım Yasin SIĞINMIŞ .MANİSA\SALİHLİDE İKAMET ETMEKTEYİM.32 YAŞINDA 1,78 BOYUNDAYIM.BİLGİSAYAR İŞLETMEN VE SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR.SİZLERLE ÇALIŞABİLİRİM.İRTİBAT:05071123053

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*