Turkcell İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Turkcell İş Başvuru Formu ve İlanı

Ülkemizin İletişim ve İnternet denince aklımıza gelen en büyük isimlerden biri şüphesiz kesinlikle Turkcelldir. Sizde bu büyük organizasyonun parçası olmak istiyorsanız vakit kayıp etmeden yapmanız gerekenleri yapıp artık bir Turkcell çalışanı olun. Kariyer basamaklarını tırmanıp ülkemizin iletişim ağına desteğinizi tam olarak vermek istiyorsanız detaylar yazımızın devamında

Turkcell kimdir hikayesi ve amacı nedir.

Turkcell ve Grup Şirketleri Hakkında

Turkcell, Türkiye’de kurulmuş; yerleşik, entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ses, data, TV hizmetleri ve katma değerli bireysel ve kurumsal servisler sunmaktadır.

Türkiye’de mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. 27 Nisan 1998’de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürdü. Hisseleri 11 Temmuz 2000’de Borsa İstanbul (BİST) ve New York Stock Exchange’de (NYSE) eşzamanlı olarak işlem görmeye başlayan Turkcell, NYSE’ye kote olan tek Türk şirketi unvanına sahiptir. Turkcell aynı zamanda Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer almaktadır.

Turkcell bölgede entegre iletişim ve teknoloji hizmeti oyuncusudur. Birleşik, mobil ve sabit şebeke platformu üzerinden geniş kapsamda yaratıcı ürün ve servis sunmayı hedeflemektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için mobil, sabit ve data servislerimizin tamamını sunabilmenin önemine inanmaktayız.

Turkcell dünyada HSPA+ teknolojisini kullanan ilk operatörlerden biri olmuştur. HSPA+ teknolojisini şebekesinde ilk uygulayan operatörlerden biri olarak data kullanımındaki artışa paralel iki yeni HSPA+ teknolojisini daha hayata geçirmiştir. Turkcell 1 Nisan 2016’da LTE-Advanced ve 3 taşıyıcı birleştirme teknolojilerini kullanarak Türkiye’de 81 ilde LTE hizmetini lanse etmiştir. Turkcell, Türkiye’nin evlere kadar saniyede 1 Gbps’e varan hızlarda fiber data erişimi sağlamaktadır. Turkcell, Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmeyi amaçlamaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonİlBaşvuru Linki
Satış MüdürüOrduBaşvur
İnsan Kaynakları YöneticisiOrduBaşvur
İnsan Kaynakları Yöneticisi SivasBaşvur
Teknik MüdürOrdu Başvur
Teknik Müdür SivasBaşvur
Satış Destek MüdürüSivasBaşvur
Satış MüdürüSamsunBaşvur
Güvenlik ve Kimlik UzmanıİstanbulBaşvur
Proje Menajeri İstanbul Başvur
Teknik MüdürBursaBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*