Turkcell Global Bilgi İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

Turkcell personel alımı ve iş başvuru formu

Binlerce adaya müjde! Turkcell personel alımları yapmaya başladı! Turkcell personel alımı ve iş başvuru formu için adaylar aramalara başladı. Sende iş başvuru formuna ulaşmak ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgi almak istiyorsan aşağıdaki makalemizi okuyabilirsin.

Turkcell hakkında

Şubat 1994’te faaliyetlerine başlayan ve Türkiye’nin ilk GSM ağı olma özelliğini taşıyan Turkcell, 2019 yılının 1.çeyreği itibarıyla Türkiye’deki cep telefonu kullanıcılarının yüzde 41,6’na sahiptir. Turkcell’i %31,1 pazar payıyla Vodafone ve %27,3 pazar payıyla Türk Telekom takip etmektedir.

Turkcell’de çalışma ortamı

Çalışanlarına büyük olanaklar sunan, destek olan, değer veren ve çalışanları için her şeyi düşünen ender şirketler arasında gösterilen Turkcell, çalışanlarına ‘’elçim’’ diye seslenir. Turkcell’in çalışabileceğiniz birçok ilde iş ortakları vardır. Özellikle Turkcell fiber alt yapısı bulunan illerde bir ve daha fazla Distribütör bulabilirsiniz. Özellikle saha satış alanında kariyer yapmak ve ilerlemek isteyen adaylar, çat kapı satış ‘’door to door’’ dediğimiz yöntemle çalışabilir. Turkcell’in bu alanda Türkiye’nin en başarılı şirketi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Turkcell’de yan haklar nelerdir?

Turkcell kabul edildikten sonra size dijital olan gereksinimlerinizi karşılar ve 3 günlük işe başlangıç eğitimi verilir. Bu eğitimlerin veriliş amacı yaklaşık olarak 3 ay sonra gireceğiniz sertifika sınavıdır. Bu sınava 3 giriş hakkınız vardır. Sınavdan geçmeniz takdirde şu yan haklara sahip olursunuz:

  • Allianz sigorta
  • Turkcell hattınız ücretsizdir.
  • Ev internetinizi %50 indirimli kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Fulltrip tatil sitesinden %40 indirimli tatil yapabilirsiniz.
  • Digiturk’ten %40 indirim alarak abone olabilirsiniz.

  2 yıl sertifikalı çalışan iseniz; Cumhuriyet altını almaya hak kazanırsınız ve değeri ₺ olarak Paycell kartına yatar.

Turkcell iş başvuru süreci

Turkcell ilk olarak özgeçmişinizi değerlendirmekte, uygun bulunmanız halinde ise online mülakata davet etmektedir. Kişilik envanteri testi de iş başvuru sürecine dahildir. Bu aşamalardan olumlu bir şekilde geçen aday yüz yüze görüşmeye çağrılır ve uygun bulunması halinde geri dönüş sağlanarak işe alınır. Tabi Turkcell yüz yüze görüşmeye davet edilen adaylara olumlu-olumsuz fark etmeksizin dijital hediyeler dağıtır.

Turkcell iş başvuru formu

Turkcell şirketine iş başvurusunda bulunmak için kendi kariyer sitesi üzerinden açık pozisyonları aratmanız gerekmektedir. https://kariyerim.turkcell.com.tr/kariyer-firsatl adresine giderek açık pozisyonları inceleyebilir ve özgeçmişinizi oluşturarak başvurunuzu sağlayabilirsiniz. 

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

2 yorum

  1. Merhaba ben ıspartadan ikamet ediyorum daha önce markette önce markette önce markette ve sdü tıp fakültesi hastanesinde çalıştım bilgisayar diksiyon ingilizce tıbbi sekreterlik belgelerim var kendime güveniyorum insanlarla iletişimi ve konuşmayı seviyorum anlayışınıza ve ilginize şimdiden teşekkür ederim iyi günler dilerim

  2. Merhaba ben ıspartadan ikamet ediyorum daha önce markette ve sdü tıp fakültesi hastanesinde çalıştım home ofis iş deneyim var bilgisayar diksiyon ingilizce tıbbi sekreterlik belgelerim var kendime güveniyorum insanlarla iletişimi ve konuşmayı seviyorum anlayışınıza ve ilginize şimdiden teşekkür ederim iyi günler dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*