Trendyol İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Trendyol Personel Alımı

E-Ticaretin geliştiği günümüzde insanların online alışveriş yapabileceği birçok site vardır. Bunlardan bir tanesi de Trendyol’dur. Müşterilerine her zaman ve her yerde, teknolojik imkanları kullanarak alışveriş yapma olanağı tanımaktadır. 16 milyon müşterisi olan Trendyol, bölgenin ve ülkenin en hızlı büyüyen, en büyük mobil ticaret firmasıdır.

2018’de Alibaba yatırım yapmış, böylece stratejik ortağı olmuştur. Hedeflerini her zaman yüksek tutan Trendyol sürekli testler yaparak geliştirmekte, daha iyisini müşterilerine sunmaktadır.

Trendyol İş Başvuru Formu

Trendyol iş başvuru formu kendi sitesinde bulunmaktadır. Eğer Trendyol’dan alışveriş yapmak yerine iş alımı başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız, değerlendirebileceğiniz seçeneklerden ilkidir. Bunun için ilk olarak Trendyol’a girmeniz, ardından da kariyer sekmesine tıklamanız gerekir.

Buraya girdikten sonra orta kısımda ekibimize katıl isimli bir başlık görünecektir. Buna tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz kategori, başvuruda bulunabileceğiniz işleri gösterir. Ardından Apply butonuna tıklayarak başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.  Bunun için Linkedin profilinizi kullanabilir ya da bir CV yüklemeyi tercih edebilirsiniz.

Trendyol İş İlanları

Trendyol kendi sitesinden iş başvurusu kabul ettiği gibi Kariyer.net üzerinden de alımlar yapmaktadır. Başvurularınızı buradan gerçekleştirmek istiyorsanız, ilk olarak bir üyeliğe sahip olmanız, ardından da özgeçmiş dosyanızı güncellemeniz gerekir.

Bundan sonra sadece ilanları inceleyerek, kendinize uygun bir pozisyona başvuru yapmanız kalır. Ardından yetkililer özgeçmişinizi uygun bulursa sizinle iletişime geçecektir.

Trendyol Açık Pozisyonlar

Trendyol her yıl büyüyen yapısı nedeniyle yeni personelleri arasına almaktadır. Büyük bir yapısı olduğu için iş alımları herhangi bir pozisyona yönelik olabilmektedir. Bunların her birinde aranan şartlar, koşullar farklılık gösterdiği için nitelikler kısmı incelenmeli, buna göre başvuru gerçekleştirilmelidir. Eğer geri dönüşler almak istiyorsanız sadece bilgi ve yetkinliklerinizin uyum gösterdiği pozisyonlara başvurmak önemlidir. Trendyol güncel olarak açık ilanlara sahiptir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Araç Tedarik Profesyoneliİstanbul(Asya)
Tuzla
Tex – Solution Desing and Simulation Professionals Hibritİstanbul(Asya)
Tuzla
Fleet Reporting Professionalsİstanbul(Asya)
Tuzla
Control Tower Planning Professionalsİstanbul(Asya)
Tuzla
Control Tower Planning ProfessionalsAnkara
Trendyol Express – Seller Onboarding Professionalsİstanbul(Asya)
Tuzla

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*