Tofaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Tofaş Hakkında Kısa Bilgi:

Türkiye’nin hem binek hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi

1968 yılında kurulan Tofaş, Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketidir.

Tofaş’ın sermayesinde, Koç Holding ve FCA Italy SPA eşit hissedardır. %24,3’ü halka açık olan Tofaş’ın hisseleri, Borsa İstanbul BİST-30 ve BİST-100 Endeksleri’nde işlem görmekte; Şirket, Kurumsal Yönetim Endeksi ve Sürdürülebilirlik Endeksi’nde de yer almaktadır. Fiat Chrysler Automobiles, 2019 yılı sonunda PSA Grubu ile her iki şirketin %50 paya sahip olacağı bir birleşme anlaşması imzalamış ve birleşme sonucunda Ocak 2021’de Stellantis şirketi kurulmuştur.

Tofaş, yılda 450 bin araçlık üretim kapasitesi ve 7 bine yakın çalışanı ile Türkiye’nin sekizinci büyük sanayi kuruluşudur. Genel merkezi İstanbul’da olan, 350 bin m²’si kapalı, yaklaşık 1 milyon m² alan üzerinde kurulu Bursa Fabrikası’nda da üretim yapan Tofaş, yatırımlarını sürdürerek rekabet gücünü artırmaktadır.

Tofaş, Fiat Chrysler Automobiles’ın (FCA) stratejik öneme sahip üretim merkezlerinin başında gelmektedir. FCA Grubu’nun dünya çapında 400 fabrikasında uygulanan “Dünya Klasında Üretim” (WCM) metodolojisi kapsamında Tofaş, tüm otomobil fabrikaları içinde en yüksek puana sahip şirkettir. Tofaş aynı zamanda grubun Avrupa’daki iki büyük Ar-Ge merkezinden biridir.

Tofaş fabrikasında, Fiat Egea ailesinin Sedan, Hatchback, Station Wagon ve Cross modellerinin yanı sıra Fiat Doblò ve Fiorino modellerinin üretimi yapılmaktadır. Egea, dünyanın farklı bölgelerinde Fiat Tipo markası ile de pazara sunulmuştur. Tofaş’ta geliştirilip üretilen Doblò ayrıca Ram ProMaster City markasıyla ABD’ye ihraç edilmektedir. Şirket aynı zamanda iç pazarda altı markanın (Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep®, Maserati, Ferrari) temsilciliğini yürütmektedir.

İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon LokasyonBaşvuru Linki
Fer-Mas Mekanik Bakım Teknisyeniİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)Başvur
Kokpit Tasarım UzmanıBursa(Osmangazi) Başvur
Elektronik Bakım UzmanıBursa Başvur
Ar-Ge Kontrolörü Bursa Başvur
Ürün Mühendislik Uzmanı Bursa(Osmangazi) Başvur
Gövde Teknoloji Makine ve Ekipman Uzmanı Bursa Başvur
Connect Filom Saha Satış TemsilcisiAnkara, İstanbul(Avr.) Başvur
Proje Geliştirme Mühendisi Bursa Başvur
Ürün Mühendislik Uzmanı Bursa Başvur
R&D Kontrolcü Bursa Başvur
Elektronik Bakım Uzmanı Bursa Başvur
Mekanik Bakım TeknisyenBursaBaşvur

23 yorum

  1. Ünüverste’deyım (MYO) okulum bu hafta yuksek ortalama ila kalmadan bitiyor calısmaya elverisli cabuk ögrenen birisiyim otomotıv motorundan ve elekroniginden anlayan bakım onarım montaj edebilen birisiyim tofaş fabrikasında calısmayı istiyorum staj suresınce ve daha sonra.

  2. meslek yüksek okulu mezunuyum bilgisayar programcılıgı okudum aralık ayında fortift ehliyeti alıcam nasipse ve kısmette varsa sizinle calısmak isterim 1993 dogumluyum 05366572295 tesekkür ederim

  3. Askerliğimi yaptım yeni evliyim balıkesirde ikamet ediyorum ama ikametimi bursaya taşıyabilirim yaşım 27 vasıfsızım el becerim kuvvetlidir her işin üstesinden gelirim hiç bi işi yapmaktan kaçmam Balıkesir iş şartları kötü olduğu için tofaş gibi büyük bir şirkette çalışmaktan onur duyarım..Telefon numaram 0541 328 8440

  4. Yaşım 25 evliyim Balıkesir meslek yüksek okul muhasebe bölüm mezunuyum balıkesirde ikamet ediyorum nasipse ikametimi bursaya taşıcam sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarım … 0541 328 84 40

  5. 1978 doğumluyum. Askerliğimi yaptım. 4 yıllık üniversite işletme lisans mezunuyum. Yurt içi kargoda 4.5 yıl bilgisayar operatörlüğü yaptım .Herhangi bir işi çabuk kavrama yeteneğine sahibim.İşe ihtiyacım var.Bursa ‘da ikamet ediyorum.Tofaş gibi iyi bir bir şirkette ve sizler arasında çalışmaktan onur duyarım.Teşekkürler.Cep telefon numaram : (0542) 345 03 64

  6. Mrb ben celal bayar Üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum
    ayrıca açıktan işletme son sınıf okuyorum böyle dünya klasında bir Türk firmasında çalışmak güzel bir duygu olur saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*