Tetra Pak İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Tetra Pak İş Başvuru Formu

Tetra Pak İş Başvurusu yaparak Tetra Pak’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tetra Pak iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tetra Pak, 1951 yılında Ruben Rausing ve Erik Wallenberg tarafından İsveç’in Lund kentinde kuruldu. İlk aseptik dolum makinesini 1961 yılında dünyaya tanıtan Tetra Pak, bu teknoloji ile süt gibi çabuk bozulan gıdaların soğutma ve katkı maddesi gerekmeksizin aylarca bozulmadan saklanabilmesini ve uzak mesafelere taşınabilmesini olanaklı hale getirdi. Bugün dünyanın lider gıda işleme ve ambalajlama çözümleri sunan firması olan Tetra Pak, 170’i aşkın ülkede 23 bini aşkın çalışanı ile faaliyet gösteriyor.

İş ve Staj Başvuruları

Tetra Pak Türkiye’deki iş ya da staj fırsatlarını takip etmek ve başvuruda bulunmak istiyorsanız özgeçmişinizi bu sayfadan bize ulaştırabilirsiniz. Tetra Pak, iş başvurularını sadece web sayfası aracılığıyla almakta, fax ya da başka bir kaynaktan özgeçmiş kabul etmemektedir.

Açık pozisyonlarımızı görmek veya genel başvuruda bulunmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. İlgilendiğiniz pozisyonu seçtiğiniz zaman sistem size kullanıcı adı ve şifre soracaktır. Eğer daha önce Kariyer Net’ten kullanıcı adı ve şifre aldıysanız, onları burada da kullanabilirsiniz. Daha önce Kariyer Net’te bir kayıt oluşturmadıysanız “Üye olmak için buraya tıklayın” ibaresini seçmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı adı ve şifrenizi aldıktan sonra özgeçmişinizi bütün formları eksiksiz doldurarak oluşturduktan sonra gönderebilirsiniz.

Sitemizden özgeçmiş bilgilerinizi güncellemek ya da başvurularınızı takip etmek isterseniz, gene aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Saha Servis Teknisyeniİstanbul
İzmir
Bursa
2Malzeme Planlayıcısıİzmir
3Kıdemli Operasyonel Planlayıcıİzmir
4Süreç Lideri Değişimiİzmir
5İletişim Müdürüİstanbul
6Muhasebe Müdürüİstanbul
7Pazarlama Müdürüİstanbul

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*