Terra Pizza İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Terra Pizza personel alımı ve iş başvuru formu

Terra Pizza iş başvurularını kabul etmeye ve açık pozisyonları yayınlamaya devam ediyor. Terra Pizza hakkında bilgi sahibi olmak ve iş başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

Terra Pizza insan kaynakları politikası

Terra Pizza politikası, gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturmak, güncel departman ihtiyaçlarına göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle takım arkadaşları seçmek ve sadece çalışanları değil, gerekli noktalarda işin tanımını da geliştirmeyi değerlendirmektir. Terra Pizza için en önemli şey, nitelikli, huzurlu, dinamik, gelişime açık ve odaklı çalışma ortamı sağlamayı amaç edinmiştir.

Terra Pizza işe alım süreci

Terra Pizza, insan kaynakları departmanının işe alım sürecinde önceliği, çalışanın seçme ve yerleştirme aşamasında işin eksiksiz şekilde tanımlanması, iş için gerekli yetkinliklerin belirlenmesidir.  Aday kriterleri belirlendikten sonra uygun olan adaylar üzerinden yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik köken, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin mülakat süreçleri ilerletilmektedir.

Terra Pizza çalışma şartları

Terra Pizza insan kaynakları departmanı her çalışan için genel bir çalışma koşulu sıralamış ve bunu insan kaynakları departmanınca duyurmuştur. Terra Pizza’da çalışan profili; değişime ve gelişime açık, motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, takım ruhuna uyumlu, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanabilen ve aynı zamanda belirtilen ilkeleri benimsemiş kişilerdir. Her çalışanda aranan çalışma şartları şunlardır:

  • Empati gösteren
  • Yapıcı
  • İnsana değer veren
  • İşbirliği içerisinde olan
  • Sorumluluk sahibi
  • Araştırmacı ve gelişime açık
  • Bilgiyi paylaşan
  • Kararlı
  • Güven verici

Terra Pizza iş başvuru formu

Terra Pizza’da çalışmak isteyen adaylar iki yoldan iş başvurularını gerçekleştirebilir. İlk olarak adaylar özgeçmişlerini  [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Diğer bir yol ise çeşitli kariyer sitelerine üye olarak i başvurularını gerçekleştirmektir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Eğitim Uzmanıİzmir
Üretim Personeliİzmir
Ekip ÜyesiAnkara
IT Business Solutions Associate/Supervisorİstanbul(Asya)
Ekip Elemanıİstanbul (Tümü)
İnsan ve Kültür Organizasyonel Gelişim Yöneticisiİstanbul(Asya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*