Temsa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

TEMSA

1968 senesinde kurulan TEMSA köklü bir tarihe sahiptir. Genel merkezi Adana’da olup, otobüs, midibüs segmentinde hem üretim hem de ihracat gerçekleştirmektedir. Mitsubishi otomobillerin ithalat, satım işlemlerini de sağlamaktadır.

Adana içinde 555.000 metrekarelik bir alana kurulu fabrikası vardır. Toplamda 11.250 araç üretim kapasitesi taşımakta olup bunların 4000 adedi otobüs-midibüs, 7.500 tanesi hafif kamyon şeklindedir. Amerika için TS45, TS30, TS35 otobüsleri, Avrupa için LD, Midi Coach, Avenue imal edilmektedir.

Avrupa’ya ihraç yapmakta olup bu bakımdan Benelüks, Litvanya, İsveç, Avusturya, Almanya, Fransa ve İtalya gibi ülkelere satışı vardır. 

TEMSA İş Başvuru Formu

TEMSA yaptığı başarılı yatırmılar ile sürekli büyüyen bir yapıya sahiptir. Bu süreç içinde yeni personel gereksinimleri olduğu için senenin farklı zamanlarında alımlar olmaktadır. Bunlara başvuru işlemleri ik.temsa.com.tr adlı kendi platformundan gerçekleştirilebilir.

Bunun için siteye girdikten sonra inceleme yapmanız yeterlidir. Ardından ilginizi çeken duyuruya tıklamanız, en altta yer alan ilana başvur üzerine tıklamanız gerekir. Sonrasındaki tüm işlemleri gerçekleştirmek müracaatı tamamlar.

TEMSA İş İlanları

TEMSA’ya kendi platformundan başvuru yapılabildiği gibi Kariyer.net üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bunun için platformda aktif ilanların mevcut olması gerekir. Ardından kayıt olup, CV güncellemesi yapılmalıdır. Böylece insan kaynakları bilgi ve tecrübelerinizi daha iyi şekilde değerlendireceği için olumlu yanıtlar alınabilir.

TEMSA Açık Pozisyonlar

TEMSA’ya yapılan iş başvurularında mülakat süreçleri de vardır. Bunlar hakkında ayrıntılı bilgi ön başvuru ardından başarılı bulunan kişilere verilmektedir. Özgeçmişiniz başvurduğunuz pozisyona uyumluysa ve profesyonel bir görünüm sergiliyorsa bir yanıt almanız mümkündür.

Tüm başvurular belirli tarihler arasında yapılmaktadır. Bu nedenle düzenli olarak kontrol etmeniz, çıkan fırsatları son başvuru zamanları geçmeden sağlamanız gerekir. Aksi durumda sonraki dönemlere kadar bekleme durumu oluşur.

AÇIK POZİSYONLAR:

Pozisyon LokasyonBaşvuru Linki
Bütçe ve Raporlama UzmanıAdanaBaşvur
Ülke Yedek Parça ve Servis YöneticisiAdana, İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)Başvur
Müşteri Hizmetleri Uzmanıİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)Başvur
Stratejik Pazarlama Uzmanıİstanbul(Asya)Başvur
İhale Uzmanıİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)Başvur

9 yorum

  1. Slm adım yasin eker eml metal işleri üniv den otomasyon 1 ci sınıf da bıraktımm kaynak işinde çok yatkınım ilgililerden iş arıyorum askerden yeni geldim çalışmaya mithş ihtiyacım asla yüzünüzü kara çıkartmam 05469749424

  2. Gaz altı kaynak ve elektrot ustasiyim 33 yaşındayım daha önce tekfende çalıştım meslek lisesi mezunuyum sizlerle çalışmak istiyorum tlf..0538 677 65 36

  3. Merhaba ben Mehmet Gürsoy tarsustan yazıyorum şuan metal kaynak ustasıyım gazaltı elektrik kaynak ustasıyım işarıyorum işe çok ihtiyacım var saygılarımla selamlıyorum yurt dışı yurt içi engelimyok işe ihtiyacım var boya işinden anlıyorum 05438545075

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*