Teksan Jeneratör İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Teksan Jenaratör personel alımı ve iş başvuru formu

Sürekli gelişim ve inovasyon felsefesiyle insanlara ve çevreye kesintisiz enerji sağlamayı amaçlayan Teksan birçok uluslarası projeye öncülük etmekte ve bu projeler için sürekli olarak personel alımları yapmaktadır. Sizde işe alım süreci hakkında detaylı bilgilendirme için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

Teksan Jenaratör hakkında

Çeyrek asırı aşkın süredir, güçlü mühendislik alt yapısı ve tecrübesiyle, en zor koşullar altında bile yüksek performansla çalışan kuruma özel ürünler üreten Teksan, dünya çapında inşaat, telekomünikasyon, veri merkezi, otel, alışveriş merkezi, residence projeleri, süpermarket zincirleri, spor tesisleri, madenler, hastaneler, araştırma merkezleri ve sanayi tesisleri gibi birçok önemli uluslararası projeye kesintisiz güç çözümleri sağlamaktadır.

Dev firma, Türkiye’nin dört bir yanındaki 10 bölge müdürlüğü ve 22 bayisi ile 7/24 hızlı satış sonrası teknik destek ve bakım hizmetlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Teksan Jenaratör insan kaynakları politikası

Teksan’da İnsan Kaynakları kurum kültürüne uyum sağlayacak yeni yeteneklerin Teksan bünyesine kazandırılması, çalışanların kişisel ve mesleki gelişimi ile çalışan memnuniyetinin artırılmasına vermektedir. Şirket, performans değerlendirme, eğitim, terfi ücretlendirme gibi diğer süreçlerimizde de başarı bazlı liyakat ve fırsat eşitliği ilkelerine uygun olarak devam ettirmektedir.

İş Başvuru Formu

Teksan’daki açık pozisyonları takip edip, size uygun ilanlara başvurmak için kariyer linkini tıklayabilirsiniz. Ya da genel başvuru yapmak için, özgeçmişinizi yükleyebilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Teksan Jeneratör iş ilanlarına başvurmak için kariyer.net platformunu kullanabilirsiniz. Bunun için doğrudan platforma gidebilir ya da firmanın ana sayfasında İş Olanakları (https://www.teksan.com/tr/insan-kaynaklari/) sekmesinden size uygun ilanları görmek için tıkladığınızda yine kariyer.net platformuna yönlendirilirsiniz.

Eğer platforma üyeliğiniz varsa ve CV’niz kayıtlı ise direkt olarak açık iş ilanı penceresine giderek şirketin belirlediği şartları okuyabilir ve tek tıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1İhracat Satış Destek Uzmanıİstanbul (Asya)
2Part Time Üretim ElemanıKocaeli
İzmit
Derince
Gölcük
Başiskele
Kartepe
3Kalite Güvence Uzmanıİstanbul (Asya)
4İnsan Kaynakları Yöneticisiİstanbul (Asya)
Sancaktepe
5Lojistik Ekip LideriKocaeli
Başiskele
6Ürün Uzmanıİstanbul (Asya)
7Satış Müşteri Yöneticisiİstanbul (Asya)
8Cnc Büküm Operatörüİstanbul (Asya)
Sancaktepe
9Servis Teknisyeniİstanbul (Avr.)
10Satış Müşteri Yöneticisi – Kiralamaİstanbul (Asya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*