Teksan Jeneratör İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Teksan Jeneratör İş Başvuru Formu

Teksan Jeneratör; merkezi İstanbul’da olan, yüzde yüz yerli sermaye ile dizel, doğal gaz ve biyogazlı jeneratör setleri, mobil aydınlatma kuleleri; kojenerasyon – trijenerasyon çözümleri, portatif jeneratörler ve hibrit güç sistemleri tasarlayıp üreten Türk mühendislik ve teknoloji şirketidir.
 
Sürekli gelişim ve inovasyon felsefesiyle insanlara ve çevreye kesintisiz enerji sağlamayı amaçlayan Teksan Jeneratör, bünyesindeki yaklaşık 700 çalışanı ile sadece tüm Türkiye’de değil, Yeni Zelanda’dan Grönland’a kadar 120’ye aşkın ülkede finans-perakende, konut-iş merkezleri, sağlık, turizm, eğitim ve üretim tesislerinin yanı sıra teknoloji, iletişim, kamu ve altyapı projelerine özel geliştirdiği ürün ve çözümleri ile hizmet vermekte, dünyanın önde gelen kesintisiz güç çözümleri üreticileri arasında yer almaktadır.
 
En son üretim teknolojilerinin kullanıldığı modern üretim tesislerinin yanı sıra 2017 yılında T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescil edilen AR-GE Merkezi ile ve en büyük sermayesi olan çalışanları ile “İstanbul Sanayi Odası-Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu”, “Türkiye İhracatçılar Meclisi – Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçı Firması” ve “Fortune 500 – Türkiye” sıralamalarında yer alan Teksan Jeneratör, Türkiye’nin araştırma ve geliştirmeye en çok yatırım yapan şirketlerinin başında gelmektedir.
 
Şirket olarak vizyonumuz; en değerli kaynağımız olan çalışanlarımızı etkin ve verimli kılarak, performansına göre ödüllendirerek, objektif kriterler doğrultusunda yöneterek, motivasyonunu daima yüksek tutan bir çalışma ortamı ile besleyerek potansiyellerine ulaşmasını sağlamaktır.
 
Şirket olarak hedefimize ulaşma yolunda bizimle birlikte ilerleyecek takım arkadaşları arıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; ancak bu takımın bir parçası olursan hedeflerimizi birlikte gerçeğe dönüştürebiliriz. Kariyerinin neresinde olursan ol, bu heyecanlı yolculuğa seni de bekliyoruz!

Açık Pozisyonlar; 

NoPozisyonlarLokasyon
1Kaynak Sorumlusuİstanbul (Asya)
2Genel BaşvuruKocaeli
3Elektrik İşçisiKocaeli
4Satış Sorumlusuİstanbul (Avr.)
5Depo SorumlusuKocaeli
6Malzeme Planlama Yöneticisiİstanbul (Asya)
7Satış SorumlusuAdana
8Bölge Satış Sorumlusuİstanbul (Asya)
9Gümrük Operasyon UzmanıKocaeli
10Sürekli İyileştirme UzmanıKocaeli
11Proje Mühendisi-Elektrikİstanbul (Asya)
12Satış Sorumlusu – İzmirİzmir
13Üretim Planlama UzmanıKocaeli
14Proses Mühendisliği ŞefiKocaeli
15Engelli Personel accessibleİstanbul (Asya)
16Servis Teknisyeniİstanbul (Asya)
17Cnc Büküm İşçisiİstanbul (Asya)
18Bütçe ve Raporlama Uzmanıİstanbul (Asya)
19Lojistik SorumlusuKocaeli
20Genel Başvuruİstanbul (Asya)
21Proses Mühendisliği UzmanıKocaeli
22Teknik Servis Mühendisiİstanbul (Asya)
23Üretim Planlama Uzmanıİstanbul (Asya)

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*