Teknosa İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Teknosa İş Başvuru Formu ve İlanları;


“Yenilikçi” ve “Fark Yaratan” ürün ve hizmetleriyle etkinlik gösterdiği coğrafyalarda liderliğini sürdürmek vizyonuyla hareket eden TeknoSA’nın birincil misyonu, yaygın satış kanalları, sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin her zaman yanında olmaktır.
2000 senesinde 5 mağaza ile faaliyete süregelen firma, bugün Türkiye’nin 81 ilinde 300’e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir. TeknoSA, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği yardımıyla Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır. 163 benlik bir ekiple faaliyete başlayan TeknoSA bugün, mevzusunda uzman 3500 çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmakta; 170 bin metrekareye yakın toplam satış alanı ve teknosa.Com web mağazası ile tüketicilere kesintisiz bir alışveriş ortamı yaratmaktadır. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri TeknoSA mağazaları ve teknosa.Com web sitesini yılda 200 milyon şahıs ziyaret etmektedir.
TeknoSA, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO:10002 Müşteri Memnuniyeti-Şikayet Yönetim Standardı Belgesi’ni alarak sektöründe prensip imza atmıştır.
Türkiye’nin dört bir yanında, teknolojiyi tüketicilerle buluşturan Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi TeknoSA, Mayıs 2012’de halka arz edilmiştir. Hisseleri, Borsa İstanbul’da muamele görmektedir.
     Sektördeki ilkleri, yenilikleri ve kuvvetli performansı ile her alanda farklı ödüllerle başarılarını perçinleyen TeknoSA, 2012 senesinde perakendecilik sektörünün ‘Oscar’ı olarak malum ‘Dünya Perakende Ödülleri ‘Gelişen Pazar’ kategorisinde birinci olmuş ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. 2014 yılında da finans dünyasının en muteber yayınlarından Euromoney Dergisi tarafınca, Tüketici Ürünleri/Perakende kategorisinde bütün Orta ve Doğu Avrupa’nın en iyi yönetilen firması seçilerek internasyonal platformda başarısını taçlandırmıştır. Aynı sene teknoloji perakendeciliği sektörünün ilk ve tek MEB sertifikalı öğrenim merkezi TeknoSA Akademi, dünyanın işyerinde öğrenme ve performans konusunda en büyük organizasyonu olan ASTD (American Society for Training & Development) tarafınca Best Ödül’e layık görülmüş, ayrıca eğitim ve açınma alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından önde gelen “Brandon Hall Group Excellence Awards 2014” kapsamında “Best Use of Blended Learning” (En İyi Karma Öğrenme Uygulaması) kategorisinde “Mağazacılıkta Kariyer Yolu” programı ile Altın Ödül’ü kazanan ilk Türk firması olmuştur.
 
TeknoSA, Dr. Teknolog markası altında, müşterilerin ancak satış anında değil, satış sonrasındaki her türlü isteklerinde de yanında olacağının garantisini vermektedir. Dr. Teknolog’un önerdiği garanti ürünleri ile müşteriler daha uzun zaman sorunsuz ürün kullanımının tadını çıkarırken, Teknoloji Destek Paketi ile Çağrı Merkezi üzerinden Dr. Teknolog’a uzaktan erişim sağlayarak her türlü teknoloji sorularına yanıt bulabilmektedir. Aynı zamanda, son teknoloji ürünlerle yeni tanışan müşterilere ürün kullanımında yol işaret etmek ve gerekli kurulum işlemlerini tamamlamak üzere, mağazalarda yardımcı de verilmektedir. TeknoSA Çağrı Merkezi, 444 55 99 numaralı telefonu ile müşterilerin her türlü bilgi ihtiyacını sağlamak üzere, bütün periyodu büyük bir titizlikle analiz ederek, satın alan memnuniyeti sağlamaktadır. Müşteriler, turuncu puan miktarlarını veya alacakları bir ürünün stokta olup olmadığını Çağrı Merkezi üzerinden sıra beklemeden otomatik sesli cevap sistemi ile anında öğrenebilmektedir. 

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Mağaza Satış DanışmanıTekirdağBaşvur
Geri Satınalma Hizmetleri Yöneticisiİstanbul AsyaBaşvur
Mağaza Satış DanışmanıKaramanBaşvur
Mağaza Satış DanışmanıKocaeliBaşvur
Mağaza Satış DanışmanıBatmanBaşvur
Mağaza Satış DanışmanıHatayBaşvur
Mağaza Satış DanışmanıHatayBaşvur
Satıcı Listeleme Operasyon Uzmanıİstanbul AsyaBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*