Swiss Otel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Swiss Otel İş Başvuru Formu

Swiss Otel İş Başvurusu yaparak Swiss Otel’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Swiss Otel iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Katkınız, Swissotel’in başarısı için önemlidir. Dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimiz, inisiyatifi elinize almanızı ve en iyi yeteneklerinizi sergilemenizi teşvik edecek güvenli, cazip ve dinamik bir çalışma ortamı sunmak için gayret göstermektedir. Çeşitli gelişim programlarımız aracılığıyla, birlikte kariyer planları tasarlıyor ve yeni profesyonel bakış açılarını ortaya çıkarıyoruz; gelin siz de katkıda bulunarak hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olun
Değerlerimizden biri “Aidiyet”tir ve bu değerin kariyerinizi bir sonraki düzeye taşımak için son derece uygun olduğuna inanıyoruz. Bunun karşılığında, gayretlerinizi teşvik edecek ve ödüllendirecek bir ortam sunmayı taahhüt ediyoruz.

İnsan Kaynakları

Takım arkadaşlarımızı ‘Swissotel aksanı ile farklılaştırmak’ bizim İnsan Kaynakları ve Eğitim felsefemizin temelidir, takım arkadaşlarımızın başarımızdaki önemini ve operasyondaki rollerini geliştirmektir.

Konforlu ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmanın yanı sıra, yetenekli çalışanların kendi otellerinde veya uluslararası olarak kendilerini geliştirebilecekleri, büyüyebilecekleri bir yer olma çabasındayız. Böylelikle ‘Mükemmellik Tutkusu’nu gerçekleştirmiş oluruz.

Swissotel Hotels & Resorts ailesine katılmak isterseniz özgeçmişinizi aşağıdaki linke tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Misafir Hizmetleri Temsilcisiİzmir
2Fitness Eğitmeniİzmir
3Revenue Analystİzmir
4Mekanik Teknisyeniİzmir
5Elektrik Teknisyeniİzmir
6Garsonİzmir
7Receptionistİzmir
(Konak)
8Bellboyİzmir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*