Summa İnşaat İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Summa İnşaat Personel Alımı

1989 senesinden bu yana inşaat mühendisliği, mühendislik, yatırım, ticaret, müşavirlik gibi alanlarda faaliyet gösteren Summa sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da aktiftir. Bu çerçevede Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Libya, Romanya ve Moldova içerisinde temsilcilikleri vardır.

Sunduğu hizmetler oldukça geniş olup bunlardan bazıları oteller, yatırım, havaalanları, endüstriyel yapılar, spor tesisleri, dış ticaret gibidir. Çok sayıda ülkeye bilgi, tecrübe, ileri teknoloji isteyen iddialı projeye imzasını atmıştır. ENR listesinde 164 sırada olan firma, gelişmiş hizmetler sunmaktadır.

Summa İnşaat İş Başvuru Formu

Summa sunduğu kaliteli hizmetler ve kullandığı ileri teknoloji ile her yıl büyümesini arttırmaktadır. Bu kapsamda yeni personel alımları da gerçekleştirilmektedir. Bunlara başvurmak istiyorsanız, müracaat işlemleri online sistemler üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Kariyer.net platformunda güncel duyurular mevcut olup başvuru kabul etmektedir. Ancak son müracaat tarihi de olduğu için geçmeden değerlendirilmesi gerekir. Aksi durumda yeni ilanların açılmasını beklemeniz gerekebilir.

Summa İnşaat İş İlanları

Summa tarafından sunulan farklı dallardaki hizmetler, etkisini yapısına da göstermektedir. Bu çerçevede çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan herhangi bir tanesinde iş başvurusu gerçekleştirmek mümkündür.

Ancak bunun için açık ilanların olması gerekir. Kariyer.net üzerinde bunlar mevcut olup sadece girerek, işlem için kayıt olmanız gerekir. CV güncellemesini tamamladıktan sonra yalnızca kayıt ilgili pozisyona gönderilir.

Summa İnşaat Açık Pozisyonlar

Summa’ya iş başvurusu online platformdan tamamlanınca mülakat sürecine geçilmektedir. Bunun için insan kaynakları yetkilileri arayarak, iletişime geçmekte, gerekli bilgileri aktarmaktadır. İşe alım sürecinin tamamlanması için katılım yapılması ve kazanılması gerekir.

Bunun için açılan ilanları dikkatli değerlendirmeniz, sadece bilgi ve yetkinliklerinizin uyum sağladıklarına müracaat etmeniz gerekir. Bu sayede aldığınız sonuçlar da daha iyi olacaktır.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*