Star TV İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Star TV İş Başvuru Formu

1989 yılında Magic Box Yayını olarak hayatına başlayan kanal, 7 Mayıs 1990’da test yayını yapmış, aynı senenin 4 Ağustos tarihinde Star 1 yayınlarına geçmiştir. 13 Haziran 1992’de İnterStar, 17 Ocak 2002’de Star TV olarak hizmet sunmuştur.

HD yayınlarına 21 Mayıs 2009’da geçmiş olup, günümüzde Doğuş Yayın Grubu bünyesinde bulunmaktadır. İlk özel televizyon kanalıdır. İzleyicilerin beğenerek izlediği kanallardan bir tanesi olup çok sayıda programa sahiptir.

Türkiye çapında yayınlanması sebebiyle geniş bir yapısı vardır. He yıl büyümesini sürdürmekte olan Star TV bu nedenle yeni personel alımları da gerçekleştirmektedir. Böylece iş arayanlara farklı fırsatlar sunulmaktadır.

Star TV İş Başvuru Formu

Star TV günümüzde Doğuş Yayın Grubu bünyesindedir. Bu nedenle iş başvurusu yapmak istiyorsanız, söz konusu grup tarafından açılan ilanları takip etmeniz gerekir. Bunun için farklı yollarınız bulunmaktadır.

Bunlardan ilki kendi sitesini kullanmaktır. Eğer ik.dogusyayingrubu.com adresine girilirse hala yayında olan ilanların tümü kolay bir şekilde görülebilir. Ardından bunları hem inceleme hem de başvurma fırsatı ortaya çıkar.

Star TV İş İlanları

Star TV iş başvurusu, kendi sitesine ek olarak kariyer platformları içinden de yapılabilmektedir. Bu kapsamda Kariyer.net’te aktifliğini koruyan ilanlar mevcuttur. Platforma kaydınızı yapar, CV oluşturur ve ilana yollarsanız tarafınızla iletişime geçilebilir.

İş ilanları farklı zamanlarda yayınlanmakta olduğu için adaylar tüm kaynakları sürekli değerlendirmelidir. Böylece yeni fırsatlar çıktığında kaçırmaksızın işlem yapılabilir.

Star TV Açık Pozisyonlar

Star TV çok sayıda açık pozisyona sahiptir. Bunlara başvurular online platformlar aracılığıyla yapılabilmektedir. Ön işlemler gerçekleştirildikten sonra insan kaynakları değerlendirmeleri yapacak, uyumlu bulduğu özgeçmişleri mülakat için çağıracaktır.

İşe kabul edilmek için bunlara da katılım yapılması ve kazanılması gerekir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel Başvuruİstanbul (Avr.)
2Finansman Uzmanıİstanbul (Avr.)
3Bütçe ve Raporlama Uzman Yardımcısıİstanbul (Avr.)
Sarıyer
PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
GENEL BAŞVURU- ENGELLİ PERSONELİstanbul Avr. SarıyerBaşvur
GENEL BAŞVURU-YENİ MEZUN İstanbul Avr. Sarıyer Başvur

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz!

12 yorum

  1. merhaba 1982 dogomluyum.yenibosnada ikamet etmekteyim.lisemezunuyum.açıkögretim ikincisınıfta okuyorum.bakırköy kırçiçegi restoranında garson olarak çalışıyorum. vip servis garsonu olarak sizinle çalışmak isterim.tel 5546602682 her saat ulaşabilirsiniz.teşekkürler.

  2. Selamun Aleykum … Niğde ‘ de Radyo Televizyon Teknolojisi bölümü son sınıf öğrencisiyim . Kamera , fotoğraf , kurgu v.b alanlarda işyeri bünyenizde staj yapıp , daimi elemanınız olarak kalmak istiyorum . İrtibat Numaram : 0531 350 36 55

  3. star tv adına ne iş verirseniz yaparım 1989 doğumluyum muglalıyım izmir de oturuyorum izmir çetesi ve güzel köylüde fiğüranlık yaptım ilginize saygılarımla

  4. Ben AYSE MASKAR BARTIN DOGUMLUYUM KURUMUNUZDA CALISMAK ISTEYENLERDEN BIRIYIM AMA NASIL NEREYE BASVURACAGIM BILEMEDIM BENI YONLENDIRIR VEYA YARDIMCI OLMAK ICIN DONUS YAPARSANIZ SEVENIRIM IYI CALISMALAR

  5. Merhaba ben oya 19 yıl bayan kuaförüm ben star TV de çalışmak istiyorum makyözüm hem makyözü olarak işe görmek istiyorum.insallah mesajımı gören biri olur dönüş yapar ?

  6. Merhaba 1992 doğumluyum trans erkeğim cinsel kimliğimden dolayı iş bulamıyorum daha önce eğlence sektöründe çalıştım fakat o sektörü istemiyorum birçok ajansta ekip başı olarak çalıştım açıköğretimde okumaktayım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*