Şok İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Şok İş Başvuru Formu ve İlanları;

Türkiye’nin 81 ilinde 7661’i aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel gereksinim maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.

Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili yetişebilmek amacıyla devamlı ve süratli bir biçimde genişletiyoruz.

2015’in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 senesinde net 699 adet, 2016’da 1.000 adet ve 2017’de 1.100 tane yeni mağaza açtık. Müşterilerimize eğlenceli bir atmosfer yaratmak ve basit bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 tane mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız.

Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte milli marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo benzer biçimde markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, marka algısı kuvvetli ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe haiz bu örneksiz markaları, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz.

Zengin ürün portföyümüzde emsalsiz markalarımız ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterimize daha oldukca seçenek sunuyoruz ve müşterilerimizin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede mamüller sunuyoruz.

Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içinde müşterilerimize en taze şekilde ulaştırıyoruz.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden biriyiz. Müşterilerimize bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz.

Farklılaşmış iş modelimiz, “her gün düşük fiyat” politikamız ve farklı formattaki kampanyalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

İşte bu nedenlerle Şok size ‘Yeter de Artar’ diyoruz.

Şok İş Başvuru Formu ve İlanı

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Depo ElemanıTürkiye GeneliBaşvur
Mağaza Elemanı Türkiye Geneli Başvur
Mağaza Yöneticisi Türkiye Geneli Başvur
Bölge YöneticisiTürkiye GeneliBaşvur
KasiyerTürkiye GeneliBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*