Sodexo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Sodexo Kimdir:

Fransız menşeili Dünyanın  en büyük 1. işvereni olan Sodexo, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede, günde 100 milyon tüketiciye yaşam kalitesi hizmetleri sunuyor. Firma dünyada 51, Türkiye’de ise 25 yıldır Sağlıklı ve İyi yaşam, Takdir, Sosyal Etkileşim, Kişisel Gelişim, Kolaylık ve Verimlilik, Fiziki Ortam, Sağlıklı ve İyi Yaşam boyutlarında tüm paydaşlarına en iyi yaşam kalitesi deneyimini sunmak için çalışıyor.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye, Çalışan Yan Hakları, Teşvik, Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında faaliyet gösteriyor. Çalışan yan hakları alanında Restaurant Pass yemek kart ve çekleri; Teşvik ve Ödüllendirme alanında Gift Pass hediye çekleri; Harcama Yönetimi alanında Business Pass yemek temsil ağırlama hizmeti ve Fuel Pass akaryakıt harcama yönetimi hizmeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, şirketlerin performanslarının temelinde çalışanların memnuniyetinin olduğuna inanarak çalışanları iş ve yaşam dengesini kurmaya ve sağlıklarını korumaya teşvik eder. Böylece, çalışanların yaşam standartlarını iyileştirerek motivasyonlarını artırmayı hedefler. Bir yandan şirketlerin en değerli kaynağı olan çalışanlarına kendilerini değerli hissettirmek, sadakatlerini sağlamak ve ödüllendirmek için teşvik ve ödüllendirme hizmetleri sunarken, diğer yandan da harcama yönetimi alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle şirketlere çeşitli maliyet avantajları ile operasyonel ve idari kolaylıklar sağlar.

Firmanıza Sunulan Avantajlar

Günümüzde sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun, tüm şirketler için çalışanlarını ödüllendirip teşvik ederek motivasyonlarını arttırmak ve kurumlarına sadakatlerini sağlamak, giderek önem kazanmaktadır. Kurumlar aynı zamanda etkin harcama yönetimi ile maliyet ve zaman kaybını azaltarak, daha karlı ve verimli olmanın yollarını aramaktadırlar. Çalışan yan hakları alanında Restaurant Pass ve Gift Pass Gıda, teşvik ve ödüllendirme alanında Gift Pass hediye çekleri, harcama yönetimi alanında ise Business Pass ve Fuel Pass hizmetleriyle, Sodexo çok çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Global Tecrübe

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, global tecrübesiyle 34 ülkede çalışan yan hakları, teşvik ve ödüllendirme, harcama yönetimi ve sosyal yardım alanlarında faaliyet göstermektedir.Yaşam Kalitesi Hizmetleri’nde dünya lideri Sodexo, kurumların çalışanlarının yaşam kalitelerini, motivasyonlarını ve sadakatlerini artırmak amacıyla hizmetler sunmaktadır.

Sodexo, aynı zamanda 51 yıllık tecrübesiyle Fransız menşeili en büyük birinci işverenidir! Tüm dünyada 427 bin çalışanı ve 1.2 milyon hizmet noktası ile 80 ülkede, günde 75 milyon tüketiciye hizmet sunmaktadır.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
AşçıSakaryaBaşvur
Pazarlama Müdürüİstanbul(Asya) Başvur
İşletme Şefi (Yetiştirilmek Üzere)İstanbul(Asya)(Ümraniye) Başvur
Kalite Güvence Yöneticisiİstanbul(Asya)(Ümraniye) Başvur
İşletme Şefiİstanbul(Asya)(Ümraniye) Başvur
Mekanik Teknisyeniİstanbul(Asya) Başvur
İşletme Şefiİstanbul(Asya)(Sultanbeyli) Başvur
Elektrik Teknisyeniİstanbul(Asya)(Kadıköy) Başvur
Aşçıİstanbul(Asya)(Üsküdar) Başvur
KasiyerSakarya Başvur
Aşçı Yardımcısı Sakarya Başvur

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

5 yorum

  1. Selm sıcak soğuk tesubem var 16 yıldır sektortryom yurt dışında çalıştım Rusya libya orta derece lisan İst çalışmaktayım pendik civarında oturuyorum hijyen revarens aşçı belgeler var saygılarımla iyi çalışmalar

  2. Mutfak personeliyim Sodexo çalışmak isterim kepcecilik bulaşık işleri yaparm 15 yıl bir yemekhanede çalstm Avrupa yakasndayım çalşkanmdr sabah akşam olursada iyi olur

  3. Pide lahmacun pizza ustasıyım açma poğaça hasbel kadar tecrubem vardir ayriyeten kassap bilgim vardır gerekli olan kalfalık ustalık usta öğretici hijyen belgelerim mevcuttur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*