Shell İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Shell İş Başvuru Formu

70’ten fazla ülkede ortalama 86.000 çalışanımızla küresel bir enerji ve petrokimya şirketler grubuyuz. Enerjide sürdürülebilir bir gelecek kurmaya yardımcı olmak için ileri teknolojiler kullanıyoruz ve inovatif bir yaklaşım benimsiyoruz.

Dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olarak, 1923 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyoruz. Shell Türkiye olarak, sürdürülebilir büyüme hedefimizle enerjinin her alanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, yüksek kalitedeki ürünlerimiz ve yenilikçi hizmetlerimizle Türkiye ekonomisinin rekabet gücüne katkıda bulunuyoruz.

Türkiye, Shell’in küresel çapta stratejik önem atfettiği ülkelerden biri. Bu doğrultuda Türkiye’deki yatırımlarımıza, “sürdürülebilir büyüme hedefiyle” kesintisiz devam ediyoruz. Shell olarak Türkiye’nin enerji ihtiyacını sürdürülebilir ve güvenli bir şekilde karşılamaya büyük önem veriyoruz. Türkiye’deki portföyümüzü sürekli gözden geçiriyoruz, fırsatları değerlendirmeye devam ediyoruz.

Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle işimizi en iyi şekilde yapmak, uluslararası bilgi birikimi ve uzmanlığımızı Türkiye ile paylaşmak sürdürülebilir büyüme stratejimizin temelini oluşturuyor.

İşe Alım

İşe alım ve performans yönetiminden öğrenme ve gelişime kadar her alanda görev alıyoruz. Bize katılın ve İK yelpazesindeki gerçek çeşitliliği ve zorlukları öğrenin.

Görevinize bağlı olarak aşağıdaki görevleri üstlenebilirsiniz:

  • Organizasyon desteği sağlamak ve değişimi yönetmek
  • Ekip geliştirme programlarını belirlemek ve uygulamak
  • Personel planlama, ücretlendirme ve karşılaştırma projelerini yönetmek
  • Performans yönetim sistemleri tasarlamak ve bu sistemleri kullanıma sokmak
  • Çeşitliliği ve kapsayıcılığı teşvik etmek.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Ön Saha Satış ElemanıAnkara
Antalya
Bursa
Çanakkale
İstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
İzmir
Manisa
Sales Growth ImplementerAntalya
Edirne
Eskişehir
Tekirdağ
Shell’de Kadın EnerjisiTürkiye Geneli
AcenteBursa
İstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Sales Growth Implementer Team Leadİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)

3 yorum

  1. selam exxonmobil mağdeni yağ fabrikasında çalışmaktayım shell aileinin bir bireysel parçası olmak aranıza katılmayı cağnı gönülden istiyorum derince fabrikanızda çalışmak isterim tek hayalim öyle güzel ve büyük yerde çalışmak ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*