Sertrans Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Sertrans Lojistik İş Başvuru Formu

1989 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurulan Sertrans Logistics, uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık hizmetlerinin yanında, tedarik zinciri yönetiminde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle 24 yıldır ulusal ve uluslararası müşterilerinin güvenilir çözüm ortağıdır.

SERTRANS’LI OLMAK

Sertrans Holding ve bağlı şirketlerinde çalışmak için kariyer portalları, web, e-posta vb. Kanallardan yapılan tüm başvurular titizlikle incelenir.

Sertrans’ın en önemli değeri “İnsan” dır. En önemli değerini aldığı her kararda ve yaptığı her uygulamada referans alan Sertrans, yapılan her iş başvurusunu “İSTİSNASIZ OLARAK” en geç 6 işgünü içinde yanıtlar, başvurunun nasıl değerlendirildiği ve nasıl bir sürecin izleneceği konusunda her adayımızı bilgilendirir.

Yapılan tüm görüşmeler “Sertrans Gizlilik Prensipleri” gereğince saklı tutulur ve kayıt altına alınır. Sertrans’lı olmak üzere başvuru yapmış tüm adaylarımızla, ileride potansiyel “Takım Arkadaşımız” olabilir fikri ile her zaman iletişimde kalır, kendilerini bilgilendirerek ve gelişimlerini takip ederek ilerleriz. Yeni mezun arkadaşlarımıza kariyer danışmanlığı ve rehberliği faaliyetleri de verilmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Sistem Uzman Yardımcısı/ E-Ticaretİstanbul (Avr.)
2Depo Personeli (Toplama, Paketleme)İstanbul (Avr.)

2 yorum

  1. MERHABA HAYIRLI AKŞAMLAR BEN ERCAN KINIŞ HATAY/MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM YAŞ:24 ÜST DÜZEY YÖNETİCİLİK BELGEM VAR,İKİNCİ DERECEDEN İNGİLİZCEM VAR EHLİYET:E,ÇALIŞMA ALANI OLARAK YURT İÇİ VEYA YURT DIŞI FARKETMEZ,GEBZEDE İKAMET ETMEKTEYİM,.SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUNİYET DUYARIM, İRTİBAT TEL:0543 810 72 44
    E-POSTA:[email protected]

  2. E sinifi ehliyetliyim 1973 izmir aliagada ikamet etmekteyim 20 yillik tir oporotoruyum butun evraklarim mevcut src5 ve tanker belgem dahil.sizin ayileye katilmak istiyorum yurt disi tecrubem yok kisa surede asacagima inaniyorum.evliyim iki kizim var.daha cok yazacak sey var ancak kisa kesmek istedim sizinle calismaktan mutluluk duyacagim saygilarimla.itb tel 05354052703.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*