Sertrans İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Setrans Logistics personel alımı ve iş başvuru formu

Setrans Logistics köklü geçmişiyle birlikte bir uluslararası firmadır. Uluslararası bir firma olması nedeniyle hem yurt içi hem yurtdışı birçok personel alımı yapan ve sürekli olarak iş ilanları açan dev firmanın işe alım süreci hakkındaki detaylı bilgiyi aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.

Setrans Logistics hakkında

1989 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurulan Sertrans Logistics, kurulduğu ilk yıllarda uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık alanında hizmet veren bir şirket iken, bugün gelinen noktada uçtan uca çözüm sunan bir lojistik şirketine dönüşmüştür. Dev firma, sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı, ileri IT teknolojileri ve Ar-Ge ekibi, yurt içi ve yurt dışına yayılmış ofisleri, sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepoları, müşteri ihtiyaçlarına özel esnek ve inovatif lojistik hizmetleri ile dünya geneline yayılmış durumda ve global network ağına sahip olmuştur.

Setrans Logistcs işe alım süreci

Uluslararası şirket işe alım süreci içerisinde birçok mülakat ve değerlendirme testi istemektedir. Bu testlerden bazıları şunlardır:

•             Yetkinlik bazlı mülakat,

•             Yabancı dil sınavı,

•             Mesleki kişilik envanteri

Değerlendirmeler sonrasında uygun bulunan adaylara iş teklifi yapılmaktadır. İş teklifi aşamasında adaya; görev başlayacağı pozisyon, Sertrans’ta kariyer olanakları, ücret sistemi ve politikası hakkında bilgi verilmektedir.

Setrans Logistics staj imkanları

Sertrans, meslek hayatına hazırlanmak isteyen, lojistik alanında “lise” veya “üniversite” düzeyinde eğitim gören öğrencilere staj yapma imkanı tanımasının yanında birçok farklı iş birimi için de stajyer kontenjanı yaz ve kış dönemlerinde açılmaktadır.

Setrans Logistics kariyer fırsatları

Sertrans çalışanlarının kariyer planları, yetenek yönetimi çalışmaları doğrultusunda yapılır. Sertrans, yöneticilerini kendi içinden çıkartmak üzere uygulamalarını dizayn etmiştir ve çalışanlarını bu doğrultuda desteklemektedir.

Setrans Logistics iş başvurusu

Setrans Logistics iş başvurusu için kendi online sitelerinden https://www.sertrans.com.tr/acik-pozisyonlar değerlendirme almakta ve iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Avukatİstanbul (Avr.)
2Sistem Uzman Yardımcısı/ E-Ticaretİstanbul (Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*